Orjin Maslak'ta Skyroof Bioklimatik Pergola dönemi başladı!

Orjin Maslak'ta Skyroof Bioklimatik Pergola dönemi başladı!Palmiye, Maslak bölgesinin yükselen yıldızı Orjin Maslak Plaza’nın foodCourt projesi için mimari çözümler sundu. Şık tasarımı dikkat çeken Orjin Maslak, Palmiye yaratıcılığı ile foodCourt alanını dört mevsim kullanılabilir hale getirdi.


Palmiye, Maslak bölgesinin yükselen yıldızı Orjin Maslak Plaza’nın foodCourt projesi için mimari çözümler sundu. Palmiye, kullanılan Skyroof Bioklimatik Pergola sistemi ile foodCourt alanında yazın serin, kışın ise sıcak bir ortam sağladı.


İç ve dış alanlarda çözümler sunan Palmiye Skyroof Bioklimatik açılır, kapanır pergola sistemleri, Orjin Maslak’taki foodCourt alanına yeni bir boyut kazandırdı. Modern yapılarda güneş ışığını gün boyunca bina içerisine alan Skylight (Işıklık) uygulaması sayesinde iki tarafı kapalı olan alan, estetik çözüm ile aydınlatıldı. Ferah ve dört mevsim kullanılabilir alanlar yaratan Palmiye, Skyroof çözümü ile iki tarafı açık foodCourt alanını dış ortam şartlarından korudu.


Skyroof Bioklimatik Pergola sistemleri hava ve su yalıtımı sayesinde her mevsim kullanılabiliyor. 350kg/m2 ‘ye varan kar yükünü taşıyabilmesi, açma kapama esnasında üzerinde biriken maddelerin gizli panel deresi sayesinde içeri girişini engellemesi ve düz zeminlerde su tahliyesini kusursuz yapabilmesi ile yeni yaşam alanları sağlıyor.


Maslak bölgesinde dikkat çeken Orjin Maslak Ofisleri, İstinye Park Alışveriş Merkezi projesine de imzasını atan Orjin Grup’un geliştirdiği A sınıfı ofis olarak tanımlanıyor. Orjin Maslak Ofisleri, çalışanlarının tüm günlük ihtiyaçlarını karşılayacak yeme içme alanları, market, toplantı ve seminer salonları, spor salonu, sanat galerisi gibi alanlardan oluşuyor.


Pergola, gölge, cam ve mimari sistemlerin lider firması Palmiye pergola, tente, cam ve mimari alanda ürünlerini geliştirirken yenilikçi mimarlar ve tasarımcılardan oluşan ekibi ile kullanışlı çözümler sunuyor.