Ortaköy Yooistanbul Evleri teslim tarihi!

Ortaköy Yooistanbul Evleri teslim tarihi!


Firma: Say Yapı

Proje: Yooistanbul


Ortaköy Yooistanbul Evleri teslim tarihi bu yıl Eylül olarak belirtiliyor. Yooistanbul'da metrekare fiyatı 8 bin dolardan başlıyor...İstanbul Ortaköy'de yer alan Yooistanbul Evleri projesi,  Say Yapı  tarafından hayata geçiriliyor. Yooistanbul projesinin tasarımı dünyaca ünlü Fransız Philippe Starck'a ait.


Ortaköy Yooistanbul Evleri teslim tarihi bu yıl Eylül ayı olarak belirtiliyor. Yooistanbul Evleri projesinde dairelerin metrekare birim satış fiyatı 8 bin dolardan başlangıç gösteriliyor.


5,5 katlı 11 blok olarak planlanan Yooistanbul Evleri projesi 116 rezidans daireden meydana geliyor. Yooistanbul'da 2+1, 3+1, 4+1, Master Level ve Icon Penthouse gibi özel tipte daireler bulunuyor.


Yooistanbul Evleri projesinde yüzde 20 peşinattan sonra banka kredili ya da yüzde 50 peşinat verip, 50 ay vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor. 22 bin metrekare alanda yükselen Yooistanbul'da sauna, yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun alanı, otopark gibi sosyal donatılar olacak.Adres: Kardelen Sokak No. 10 34340 Ortaköy | İstanbul


Tel: 444 17 13

Web: http://www.yooistanbul.com/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor