Özçalış İnşaat Tekstil Otomotiv Elektrik Hırdavat ve Petrol Ürünleri Limited Şirketi kuruldu!

Özçalış İnşaat Tekstil Otomotiv Elektrik Hırdavat ve Petrol Ürünleri Limited Şirketi kuruldu! Özçalış İnşaat Tekstil Otomotiv Elektrik Hırdavat ve Petrol Ürünleri Limited Şirketi kuruldu!

Özçalış İnşaat Tekstil Otomotiv Elektrik Hırdavat ve Petrol Ürünleri Limited Şirketi, Mehmet Çalışkan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 11 Haziran'da Küçükçekmece, Fatih Mahallesi'nde kuruldu.Özçalış İnşaat Tekstil Otomotiv Elektrik Hırdavat ve Petrol Ürünleri Limited Şirketi, Mehmet Çalışkan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 11 Haziran'da kuruldu. 


Özçalış İnşaat Tekstil Otomotiv Elektrik Hırdavat ve Petrol Ürünleri Limited Şirketi iş konusu; Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır ; 1-Her türlü inşaat ve hırdavatmalzemelerinin toptan ve perakende ticaretini alım ve satımını yapmak, 2-Her türlü reklam faaliyetlerindebulunmak ve reklam malzemesi toptan veya perakende ticaretini yapmak, alıpsatmak. 3-Her türlü motorlu ve motorsuz karahava ve deniz nakil vasıtaları ile otomotiv sanayide kullanılan her türlü yedekparça ve aksesuarlarının toptan veya perakende alım satımı ithalatı ihracatını yapmak, 4-Her türlü tekstil malzemelerinin ve aksesuarlarının toptan veya perakende alım satımını yapmak, fason işçiliklerini yapmak, 5-Her türlü gıda maddelerinin toptan veya perakende alım ve satımını yapmak, 6-Her türlü petrol ürünlerinin toptan veya perakende alım satımını yapmak, 7-Her türlü elektrik ve elektronik toptan ve perakende ticaretini yapmak, 8-Şirket yukarıdaki konularla ilgili danışmanlık hizmetlerinde bulunmak.


Özçalış İnşaat Tekstil Otomotiv Elektrik Hırdavat ve Petrol Ürünleri Limited Şirketi adres: Küçükçekmece, Fatih Mahallesi, Dalyan Sokak, No:2 Kat:1 Daire:22