Çukurova Balkon

Özge Yapı, taş desenli dış cephe malzemesi üretiyor!

Özge Yapı, taş desenli dış cephe  malzemesi üretiyor! Özge Yapı, taş desenli dış cephe malzemesi üretiyor!

Özge Yapı, prefabrik sektörüne yönelik ileri teknoloji yatırımlarını sürdürüyor. 3 önemli üretim teknolojisi kullanan firmanın, aynca prefabrik sektörüne özel projeler de hazırlıyor ve hayata geçiriyor  


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Özge Yapı, prefabrik yapılan taş desenli yeni kaplama malzemesi ile renklendirecek. Prefabrik yapı üretimi konusunda Türkiye'nin sayılı kuruluşlan arasında yer aldıklarım belirten Özge Yapı Sanayi Aşž Hendek şžubesi Müdürü Ali İnan, üretimini yapılan ileri teknoloji ürünlerle yapı sektöründeki güçlerini her geçen gün artırdıklarını söyledi. Sektöründe Türkiye ve dünyanın öncü kuruluşlarından olan Hekim Holdinguı lokomotif şirketi Özge Yapı'nın, Türkiye'nin yapı kültürünü değiştirmek vizyonu ile başladığı sektördeki faaliyetlerine 1989 yılından bu yana devam ettiğim belirten İnan, 'Hekim Holding'in güçlü kuruluşu Özge Yapı, kuruluşu ¬nun 22'inci yılını kutluyor. 22 yılda kat ettiğimiz yola baktığımızda gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Sürekli gelişme ve müşteri odaklılığını benimseyen firmamız hazır yapı sektörüne getirdiği kaynaksız yapı teknolojisi ve fibercement teknolojisi üe markasal sorumluluğunun bilincinde olan dev bir kuruluştur' şeklinde konuştu. Her türlü iklim koşuluna uygun ısı ve statik hesaplamalara yapılmasıyla prefabrik yapılar geliştirdiklerini kaydeden İnan, 'Hendek ilçesindeki faaliyetlerine 2001 yılında başlayan firmamız, bugüne kadar deprem güvenli birçok prefabrik yapı üretimi gerçekleştirdi' dedi.

İnan, 'Özge Yapı, prefabrik sektörüne yönelik ileri teknoloji yatırımlarını sürdürüyor. 3 önemli üretim teknolojisi kullanan firmamız, aynca prefabrik sektörüne özel projeler de hazırlıyor ve hayata geçiriyor. Özellikle deprem bölgelerine yönelik olarak depreme dayanıklı ve ucuz prefabrik konut seçeneklerinin yanında aynca isteğe göre özel prefabrik konut projeleri de hazırlayan kuruluşumuz, kaynaksız yapı teknolojisi ile üretimini yaptığı prefabrik konutlann dış cephe kaplamalarını da yine kendi tesislerinde üretiyor. Farklı renk ve desende üremğimiz kayrak taş desenli dış cephe kaplama malzemesi gerek konut ve gerekse iş yerleri için tercih edilebilecek yeni ve çevre dostu bir dış cephe kaplama malzemesidir' bilgisini verdi.
Dünya