Özkan Geri Dönüşüm Nakliye Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özkan Geri Dönüşüm Nakliye Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Özkan Geri Dönüşüm Nakliye Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile  Özcan Güleç tarafından kuruldu. 


Özkan Geri Dönüşüm Nakliye Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile  Özcan Güleç tarafından kuruldu. 

 

Özkan Geri Dönüşüm Nakliye Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
Geri Dönüşüm 1-Kese kağıdı,ambalaj kağıdı, gazete kağıdı, kitap-defter-zarf ve duvar kağıtları,fotokopi kağıdı,bilgisayar kağıdı,kendinden karbonlu kağıt, yazar kasarulo ve tel kağıtları, teleks rulo ve malzemeleri,dekorasyon kağıtları peçete ve tuvalet kağıtları gibi tüm kağıtların ve bu kağıtların hurdalarının alımı, satımı, ithalat ve ihracatı. 2-Her türlü metaller ile ambalaj artığıtoplamavebunların ayrıştırma faaliyetlerini yapmak. 3-Her türlü hurda ve metallerin presleme, kesme ve paketleme işlemlerini yapmak 4-Her türlü demir çelik hurdaları ile gemilerin alım satımı ithali ve ihracı ile gemilerin alınmasıparçalanması ve hurda olarak pazarlamasının yapılması. 5-Her türlü metal ve metal olmayan maddelerinin alım satımı ithali ihracı ve dahili ticaretini yapmak. 6- Her türlü hurda malzeme ve emtialar ile, pirinç, bakır, alüminyum, kurşun, çinko, kalay, nikeli ve diğer madenlerden mamul, yarı mamul, hurda malzeme ve emtiaların alımı satımı, ithali ve ihracı Ve ana sözleşmede yazılı diğer hususlar

 


Özkan Geri Dönüşüm Nakliye Gıda Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres:  Akçaburgaz Mah.3027.Sk.N.16 Esenyurt