Özyurtlar Meydan Ardıçlı Bahaş fiyatları!

Özyurtlar Meydan Ardıçlı Bahaş fiyatları! Özyurtlar Meydan Ardıçlı Bahaş fiyatları!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı projesinde peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim yapılıyor. Meydan Ardıçlı projesinde 1+0'dan 4,5+1'e kadar daire alternatifleri sunuluyor...Meydan Ardıçlı Evleri 67 bin metrekare arsa alanına sahip. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığının imzası taşıyan Meydan Ardıçlı'da 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut seçenekleri sunuluyor. 


230 bin metrekare kapalı alana sahip  Meydan Ardıçlı  Evleri 27 blokta toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alandan oluşuyor. Meydan Ardıçlı Konutları İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor. 


Peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim sağlanan Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. Projedeki dükkanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


545 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi özellikler de olacak.


Meydan Ardıçlı Konutları için peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirimin yanı sıra kişiye özel ödeme planı oluşturulabiliyor. Proje 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunuluyor.


Özyurtlar Meydan Ardıçlı Bahaş fiyatları!


Özyurtlar Meydan Ardıçlı Bahaş fiyatları kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin ila 4 bin TL arasında değişiyor. Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi 2019 yılının son çeyreği olarak planlanıyor. Avantajlı ödeme seçenekleri 15 Ekim'de sona eriyor. 


Esenyurt Meydan Ardıçlı iletişim!

Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor