Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Fazı satışta!

Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Fazı satışta!Nidapark Küçükyalı projesinde bulunan Palladium Cadde Küçükyalı'daki mağazaların 2. Fazı satışa sunuldu. 


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesi ve Tahincioğlu imzası ile hayata geçirilen Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Fazı da satışa çıkarıldı. 

Nidapark Küçükyalı projesinin alışveriş caddesi olan Palladium Cadde Küçükyalı'nın 1. Faz satışlarında yoğun ilgiyle karşılaşılmış ve satışlar kısa sürede tamamlanmıştı.

Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Fazı satışta!

Heyecanla beklenen Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Fazı da bugün satışa çıkarıldı. 

Nidapark Küçükyalı projesi İstanbul'un merkezi konumunda, Anadolu Yakası'ndaki en büyük karma kullanımlı projesi olarak yükseliyor. 

Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Fazı satışta!

350 metre uzunluktaki Palladium Cadde Küçükyalı tanınmış marka ve mağaza, restoran ve kafeleri ile dikkat çekiyor. Palladium Cadde Küçükyalı,  doğrudan metro ulaşımı, E-5 kenarında yer alan merkezi lokasyonu ve açık mimari tasarımı ile ön plana çıkıyor. 

Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Faz satışlarında ön satışa özel 1 yıl öteleme fırsatı, 60 ay 0 vade farkı imkanları sunuluyor. Mağazaların büyüklükleri 36 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Mağazaların toplam kullanım alanları 37 metrekare ile 334 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Fazı satışta!

Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 2. Faz fiyat

Palladium Cadde Küçükyalı'da yer alan dükkanların fiyatları 3 milyon 100 bin TL'den başlıyor, 16 milyon 985 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

Nidapark Küçükyalı iletişim:

Adres: Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı Satış Ofisi Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe / İstanbul
Telefon: 444 4 846
Web: http://www.nidaparkkucukyali.com/

Pınar Demircan/Emlakkulisi.com