Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Kaan İşbaşaran ve Emil Sadi Sakpınar tarafından kuruldu.Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Kaan İşbaşaran ve Emil Sadi Sakpınar tarafından kuruldu.

Palmador Gayrimenkul Enerji İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1- Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. 2- Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. 3- Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlakalımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. 4- Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. 5- Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. 6- Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. 7- İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak... ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adres: Arnavutköy Mah. Bakkal Sok. No:22/8 BEŞİKTAŞ