04 / 07 / 2022

Park Mozaik'te yaz etkinlikleri devam ediyor!

Park Mozaik'te yaz etkinlikleri devam ediyor!

TEPE ve MESA tarafından inşa edilen Park Mozaik'te “yaza merhaba” partisi ile başlayan yaz etkinlikleri barbekü partisi ile sürüyor. Park Mozaik, sakinleri, yazlarını tüm dostları, yakınları ve sevdikleriyle birlikte barbekü partisiyle renklendirdi.Gayrimenkul sektöründe 50 yıla varan tecrübeleri ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA tarafından hayata geçirilen Park MOZAİK yazı yaşamaya devam ediyor.   Başkentin, TEPE ve MESA gücüyle fark yaratan konut projesi Park MOZAİK’te “yaza merhaba” partisi ile başlayan yaz etkinlikleri barbekü partisi ile sürüyor.  


İlk yazlarının keyfini doyasıya yaşayan Park MOZAİK sakinleri, yazlarını tüm dostları, yakınları ve sevdikleriyle birlikte barbekü partisiyle renklendirdi. Yemyeşil peyzajın gölet ile içiçe geçtiği Park MOZAİK’in barbekü partisinde 7’den 77’ye herkes keyifli vakit geçirdi. Çocuklar kendileri için özel hazırlanan oyun alanında kum boyama yaparken pamuk şekerin de keyfini çıkardılar. Tadı damakta kalan ve enfes lezzetlerle donatılmış Park MOZAİK’in barbekü partisinde Park MOZAİK sakinleri ve proje ile ilgilenenler de biraraya gelme fırsatı yakaladı. 


Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Park MOZAİK, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park MOZAİK’te teslimler geçtiğimiz Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE ve MESA ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi Park MOZAİK’i tercih edenlere kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.


Park MOZAİK, 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde kurulu 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla Başkentlilerin büyük ilgisini görüyor. Öyle ki; özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden çeşitliliğiyle yaşamı mutluluğun rengine boyuyor.


Fark yaratan meydanlar


Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan Park MOZAİK, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. 50 bin metrekareye yakın tematik alana sahip Park MOZAİK’te tam 9 ayrı tematik meydan yer alıyor. Park MOZAİK’e adım atanları girişte Yaşam Meydanı karşılıyor. Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor. Meydanın bitiminde ise amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek sanat merpenleri bulunuyor. Canlı Meydan’da; piknik, şenlik mekanı ve hatta yazlık sinema olarak kullanılabilecek dev bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor. www.parkmozaik.com.tr