31 / 03 / 2023

Peker Holding İstanbul’un kalbine yeni bir ofis projesi daha ekliyor!

Peker Holding İstanbul’un kalbine yeni bir ofis projesi daha ekliyor!

Bomonti Business Center gibi İstanbul’a kazandırdığı iş merkezleri ile dikkat çeken Peker Holding, Maslak’ın kalbine yeni bir proje ekliyor. İşte detaylar!MODERN VE AKILLI OFİS İHTİYACINA ÇÖZÜM GELİYOR!

Peker Holding, İstanbul’un kalbi olan Maslak’a yeni bir proje kazandırma yolunda ilerliyor. Adı Peker Tower Maslak olan bu projenin teslimleri Mayıs 2023 yılında gerçekleşecek. Peker Tower Maslak, modern ve akıllı ofis ihtiyacına çözüm getirecek şekilde son teknoloji ile tasarlandı.

Toplam 16.554 metrekare inşaat alanına sahip olan arsada gerçekleşen, 6 bodrum katın yanında zemin + 15 kattan oluşan proje, gelişen tüketici talepleri ve hijyen standartları göz önüne alınarak, bölünebilen yapısı ile yeni nesil bir ofis olarak tasarlandı. Havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri pandemi sonrası değişen ihtiyaçlar doğrultusunda projelendirilirken, sağlıklı ve bağımsız ofisler düşünülerek bir konsept oluşturuldu. Maslak’ta Büyükdere ve Eski Büyükdere Caddelerine cepheli, ofis alanı olarak iş merkezlerinin kesişim noktasında yükselen projede tek blok, birkaç kat ya da tek kat kiralama imkanları yer alıyor. Ofis büyüklüklerinin 120 metrekare ile 560 metrekare arasında değiştiği projede, her kat ayrı bir kurguya sahip şekilde tasarlandı. Ayrıca her kat 4 farklı ofis alanına bölünebilme özelliği bulunuyor.

İSTANBUL GLOBAL MARKALAR İÇİN BİR İŞ MERKEZİ HALİNE GELECEK

Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, Türkiye’nin sahip olduğu özellikle Batılı ülkeler bakımından stratejik konumun, İstanbul’u global markalar için bir iş merkezi haline getireceğine dikkat çekerek, “Ayrıca hem Harvard Üniversitesi’ndeki hem de Avrupa’daki diğer akademik çalışmalar; ‘yalnız’, yani başka bir deyişle ‘çalışma ortamından uzakta çalışmanın’ verimi düşürdüğünü ortaya koydu. Bu nedenle ‘ofis hayatının’ devam edeceğini düşünüyorum. Özellikle pandemi sonrasında ortaya çıkan istek ve ihtiyaçlar baz alınarak tasarlanan son teknolojili yeni nesil ofisler, cazibe merkezi olmayı sürdürecek. Biz de bu potansiyelin heyecanı ile ülkemizde yatırım yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Akaryakıt fiyatlarına dair inanılmaz tablo! İşte detaylar!

Türkiye’nin Rusya’ya olan ihracatı Batılı ülkeleri kaygılandırıyor!

Bu haber dolar yatırımcısını hayal kırıklığına uğratacak! İşte detaylar!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön