Pema İnvest Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pema İnvest Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Pema İnvest Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pema İnvest Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mahdi Asadzadeh ve Parisa Ebrahimi Heydarlou ortaklığında kuruldu.Pema İnvest Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mahdi Asadzadeh ve Parisa Ebrahimi Heydarlou ortaklığında kuruldu.

Pema İnvest Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar,soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, her türlü danışmanlık işlemlerini yapmak ve yaptırmak; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken,ev apartman,işyeri,arsa,arazi, gayrimenkullerin inşaatı vb işleri için proje hazırlamak,hazırlatmak,danışmanlık yapmak ve yaptırmak.

Adres: Çeliktepe Mah. Depo Arkası Sok. No:8/1 KAĞITHANE