Philips Smart TV'den PSY konserine davetiye!

 Philips Smart TV'den PSY konserine davetiye!

Gangnam Sytle’ın yaratıcısı PSY, Cuma günü İstanbul Blue Night kapsamında ilk kez İstanbul’da sahneye çıkacak. Teknoloji sponsoru olarak ise Philips Smart TV seçildi. Philips Smart TV’nin Facebook ve Twitter takipçilerine sürprizleri de olacak


Gangnam Style şarkısı ile dünya çapında üne kavuşan Koreli şarkıcı PSY rüzgarı bu kez İstanbul’da esecek. 22 Şubat Cuma günü İstanbul Blue Night etkinliği kapsamında konser verecek PSY etkinliğinin teknoloji sponsoru ise Philips Smart TV oldu.


Sosyal medyada Philips Smart TV’yi takip eden kazanıyor

Etkinliğin teknoloji destekçisi Philips Smart TV’nin Twitter ve Facebook sayfalarını takip edenler, PSY’ın konserden sonra katılacağı ve yeni parçalarını seslendireceği after partiye katılmaya hak kazanmak için yarışmaya katılabilecek ve bu eğlenceli gecenin bir parçası olma şansını elde edecekler.  

#GangnamStyleIstanbulda Twitter Yarışması

Philips TV Türkiye Twitter hesabından (http://twitter.com/philipstvtr - @PhilipsTVTR) yapılacak duyurularda katılımcıların hesabı takip ederek, #GangnamStyleIstanbulda hashtag‘i ile neden After Party’ye katılmak istediklerini yazmaları istenecek. Attığı tweet en çok retweet edilen 1 takipçi, After Party’ye giriş hakkı kazanacak.


Facebook’ta Hediyeli Soru


Philips TV Türkiye Facebook sayfası üzerinden düzenlenecek yarışmada kullanıcılardan Facebook sayfalarını beğenmeleri ve sorulan soruyu cevaplamaları istenecek. Gün boyunca doğru cevabı verenler arasından 1 kişi yine After Party’ye giriş hakkı kazanacak.