09 / 08 / 2022

Piyasalarda son dakika: Euro yükselişe geçti! İşte son dakika euro kuru

Piyasalarda son dakika: Euro yükselişe geçti! İşte son dakika euro kuru

Milyonlarca yatırımcı tarafından yakından takip edilen euro kuru bugün gün içinde yükselişe geçerek değer kazandı. Euro bugün 0,33 artış kaydederek yükseldi. Peki euro/TL kaç lira? Euro ne kadar? İşte son dakika euro kuru 5 Temmuz 2022...Piyasalarda son dakika gelişmeleri milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Peki Euro bugün ne kadar oldu? Euro kaç TL? İşte 5 Temmuz 2022 euro kuru...

Euro kuru geçtiğimiz haftaya 17,47 lira civarında başladı. Ardından euroda piyasalar euro bölgesi ve Avrupa birliği enflasyon verileri ile hareketlenmeye başladı. Enflasyon oranlarındaki yükseliş karşısında euro/TL değer kaybetti.  Haftayı yükselişle kapatan euro yeni haftaya düşüşle başladı.  

Bu haftaya ise düşüşle başlayan euro bugün yükselmeye başladı.

 Peki euro bugün ne kadar? Euro kaç TL? işte son dakika euro kuru 5 Temmuz 2022... Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.