Çukurova Balkon

Polat Holding ilk yurt dışı projesini Macaristan'da yapıyor!

Polat Holding ilk yurt dışı projesini Macaristan'da yapıyor! Polat Holding ilk yurt dışı projesini Macaristan'da yapıyor!

Polat Holding, ilk yurt dışı projesi Duna Pearl'ü Macaristan'da hayata geçiriyor. Proje 60 milyon euro yatırım bedeli ile inşa edilecek...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Polat Holding, gayrimenkul sektöründeki ilk yurt dışı projesi Duna Pearl'ü Macaristan'da hayata geçiriyor. 60 milyon euro yatırım bedeli olan proje hakkında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, "2020'de 65'inci yılımızı kutlayacağız. Macaristan'ı Avrupa'da bir üs olarak ele alıyoruz. Gayrimenkul sektöründeki ilk yurtdışı projemiz olan Duna Pearl'ü burada hayata geçiriyoruz" dedi. Adını İngilizce'de 'pearl' olan inciden alan projeyi benzersiz bir lokasyonda hayata geçirdiklerini ifade eden Polat, "Projemiz Budapeşte'nin en işlek bölgelerinden 13. Bölge'nin en değerli lokasyonlarından, Little Manhattan olarak anılan Ujlipatvaros'ta. Margaret Adası'nın tam karşısında, şehir merkezi, metro ve önemli iş merkezlerinin bulunduğu Vâci ut'a ise yürüyüş mesafesinde" dedi. 
Para’da yer alan habere göre; PD Real Estate Development'ın Genel Müdürü Murat Aysan ise, konut, otel ve mağazalardan oluşan karma bir proje olarak hayata geçirilen Duna Pearl'de, 200 daire ve 100 odalı iş otelinin yer alacağını söyledi. Projede 1+1 daireler 47-72 metrekare, 2+1 daireler 80-85 metrekare, 3+1 daireler ise 99-109 metrekare olacak. Metrekare fiyatları lansmana özel sınırlı sayıda daire için 4 bin 500 euro'dan başlıyor. Yatırımcılara yılsonuna kadar yüzde 17'ye varan lansman indirimi avantajı sağlanıyor. Projenin 2022 Nisan'da tamamlanması planlanıyor.
 

Polat Holding'ten Macaristan'a 60 milyon Euro'luk Duna Pearl projesi!