Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?

Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?

Firma: AP Gayrimenkul

Proje: Kağıthane Polat Ofis

Polat Ofis Kağıthane projesinde 20 tane ofis ile 4 tane dükkan yer alıyor. Proje 24 bin metrekare alana sahip. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?"Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?" sorusunun yanıtını vermeden önce projeden bahsedelim. 4 blok olarak inşa edilen proje 25 milyon dolar yatırım bedeline sahip.


AP Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Polat Ofis projesinde 20 tane ofis ve 4 tane dükkan yer alıyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyor.


Polat Ofis, TEM bağlantısına 1,5 kilometre, Levent’e 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 11 kilometre,  E5 bağlantısına 2 kilometre, Mecidiyeköy’e 7 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 


24 bağımsız birimden meydana gelen Polat Ofis Kağıthane projesi 24 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede 229 araçlık otopark bulunuyor. 


Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?

Kağıthane Polat Ofis projesinde mevcut olan ofislerin alanları 420 metrekare ve 720 metrekare, dükkanların alanları ise 880 metrekare olarak tasarlandı. Projede metrekare birim fiyatı 4 bin 750 dolardan başlıyor. 


Kağıthane Polat Ofis iletişim

Telefon: 0 212 211 12 44

Web: http://www.kagithanepolatofis.com/

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor