02 / 07 / 2022

Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar

Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar

Polat Ofis Kağıthane projesinde 20 tane ofis ile 4 tane dükkan yer alıyor. Proje 24 bin metrekare alana sahip. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?

Yapı Kredi Koray GYO Kağıthane Ofis Park 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Yapı Kredi Koray GYO'nun portföyünde yer alan ''Kağıthane Ofis Park" projesine ilişkin Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Kağıthane Ofis Park 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kağıthane Ofis Park'a ilişkin Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Ferko Kağıthane'de ofis fiyatları!

192 ofis, 38 dükkan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Hotel'den meydana gelen Ferko Kağıthane'de resmi satışlar başladı. İşte, Ferko Kağıthane'de ofis fiyatları...

Ferko Line Kağıthane ofis fiyatları!

Ferko Line Ofisleri İstanbul Kağıthane'de yükseliyor. Ferko Line Kağıthane ofis fiyatları 11 bin 750 TL'den başlıyor

Kağıthane Ferko Line ofis fiyatları!

Toplam 120 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Kağıthane Ferko Line ofis fiyatları 11 bin 750 TL’den başlıyor. Proje Ferko İnşaat imzası taşıyor.

Evdekifırsat'tan Kağıthane'de 2.500 TL taksitle ofis!

Evdekifirsat.com müşterilerine sunduğu konut fırsatlarına şimdi de şehrin merkezinde Kağıthane iş ve yaşam vadisindeki ofis, dükkan ve mağaza fırsatlarını ekledi.

Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim?

150 milyon yatırım bedeliyle Kağıthane'de hayata geçirilen Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim? Projedeki ofisler küçük - ortak - büyük olarak tasarlandı.

Sinpaş ‘yatay ofis’i Kağıthane’ye taşıdı!

Sinpaş GYO, az katlı ofis binası yapımına hız verdi. İlk yatay ofisini Eyüp’te Flatofis markası ile yapan şirket, ikinci projede Kağıthane’de 230bin metrekare ofis üretecek

Flat Ofis Kağıthane nerede?

Servet GYO imzası ile yükselen Flat Ofis Kağıthane 'de yer alan ofisler 15 bin metrekareye kadar kiralama imkanı sunuyor. Projenin kat yüksekliği 4 metre olarak belirlendi. Peki Flat Ofis Kağıthane nerede?

Sinpaş Flat Ofis Kağıthane satışa çıkıyor!

Sinpaş Holdinge bağlı olan Sinpaş Yapı, İstanbul ve Ankara odaklı projeler geliştirmeye devam ediyor. Şirket, Mart ayının son haftasında İstanbul Kâğıthane'de Flat Ofis Kağıthane adlı projesini lanse edecek.

Polat Ofis 24 bağımsız bölümden meydana geliyor!

POLAT Holding ilk ofis projesi için Kağıthane’yi seçti. Şirket 25 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Polat Ofis, konumu ve Sadabat Parkı manzarasıyla öne çıkıyor...

Kağıthane Premier Kampüs Ofis satış fiyatları!

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesinde küçük, orta ve büyük ofis tipleri yer alıyor. Peki Kağıthane Premier Kampüs Ofis satış fiyatları ne kadar?

Premier Kampüs Ofis Kağıthane ulaşım!

Premier Kampüs Ofis projesinde yer alan ofislerin alanları 40 metrekareden başlıyor, 10 bin metrekareye kadar yükseliyor. Premier Kampüs Ofis Kağıthane ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar Haberi

Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar

"Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?" sorusunun yanıtını vermeden önce projeden bahsedelim. 4 blok olarak inşa edilen proje 25 milyon dolar yatırım bedeline sahip.


AP Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Polat Ofis projesinde 20 tane ofis ve 4 tane dükkan yer alıyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyor.


Polat Ofis, TEM bağlantısına 1,5 kilometre, Levent’e 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 11 kilometre,  E5 bağlantısına 2 kilometre, Mecidiyeköy’e 7 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 


24 bağımsız birimden meydana gelen Polat Ofis Kağıthane projesi 24 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede 229 araçlık otopark bulunuyor. 


Polat Ofis Kağıthane fiyatları ne kadar?

Kağıthane Polat Ofis projesinde mevcut olan ofislerin alanları 420 metrekare ve 720 metrekare, dükkanların alanları ise 880 metrekare olarak tasarlandı. Projede metrekare birim fiyatı 4 bin 750 dolardan başlıyor. 


Kağıthane Polat Ofis...