27 / 06 / 2022

Port Royal Babacan Konutları fiyat!

Port Royal Babacan Konutları fiyat!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Port Royal

Port Royal Babacan Konutları fiyat listesi 239 bin TL'den başlıyor. Proje Babacan Yapı tarafından İstanbul Sefaköy'de inşa ediliyor...Babacan Yapı imzası taşıyan Babacan Port Royal Evleri'nde 814 daire ile 37 ticari alana yer veriliyor. Babacan Port Royal projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor. 
 
Babacan Port Royal Evleri konum olarak, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı'na yakın, E-5'e 1 dakika ve İDO'ya 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. 
 
Port Royal Babacan Konutları fiyat!

Babacan Port Royal Konutları fiyat listesi 239 bin TL'den başlıyor.  Babacan Port Royal  projesinde; kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, fitness, sauna, sinema odası, dinlenme odası ve oyun odası gibi imkanlar da olacak. 

Babacan Port Royal Evleri ödeme kampanyası!

Babacan Port Royal ödeme kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinat ödendiğinde taksitler 2019 yılının Ocak ayına kadar erteleniyor. Babacan Port Royal projesinde dairelerin 2019 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 

Tel: 444 2 420  
Web: http://www.babacanportroyal.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor