25 / 06 / 2022

Yeşilköy Babacan Port Royal güncel fiyat!

Yeşilköy Babacan Port Royal güncel fiyat!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Port Royal

Yeşilköy Babacan Port Royal güncel fiyat listesi 239 bin TL'den başlıyor. İstanbul Yeşilköy ile Sefaköy'ün kesişim noktasında yer alan projede teslimler 2019 yılında yapılacak...Babacan Port Royal Yeşilköy projesi toplam 814 daire ile 37 ticari alandan oluşuyor. 2019 yılının Eylül ayında teslimleri yapılacak olan  Babacan Port Royal  projesi  Babacan Yapı  imzası taşıyor. 
 
Yeşilköy Babacan Port Royal ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat ödendiğinde taksitler 2019 yılının Ocak ayına kadar erteleniyor. 
 
Yeşilköy Babacan Port Royal güncel fiyat!
 
1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri sunulan Babacan Port Royal Yeşilköy projesinde güncel fiyat listesi 239 bin TL'den başlıyor. 
 
Babacan Port Royal projesinde; kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, fitness, sauna, sinema odası, dinlenme odası ve oyun odası gibi imkanlar da olacak. 
 
Babacan Port Royal Evleri CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı'na yakın, E-5'e 1 dakika ve İDO'ya 10 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.  
 

Tel: 444 2 420  
Web: http://www.babacanportroyal.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor