12 / 08 / 2022

Yeşilköy Babacan Port Royal teslim tarihi!

Yeşilköy Babacan Port Royal teslim tarihi!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Port Royal

Babacan Port Royal projesi İstanbul Yeşilköy'de Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Peki Yeşilköy Babacan Port Royal teslim tarihi ne zaman?Babacan Port Royal projesi toplam 814 konut ve 37 adet ticari birimden meydana geliyor.  Babacan Port Royal  projesinde; kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, fitness, sauna, sinema odası, dinlenme odası ve oyun odası gibi imkanlar da olacak.  

İstanbul Yeşilköy'de Atatürk Havalimanı'nın karşısında yükselen Babacan Port Royal projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelere yer veriliyor. Ödeme planını kendinizin oluşturabileceğiniz Babacan Port Royal projesinde güncel fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor.       

Yeşilköy Babacan Port Royal teslim tarihi!

Yeşilköy Babacan Port Royal teslim tarihi Eylül 2019 olarak planlanıyor. Babacan Port Royal Evleri konum olarak, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı'na yakın, E-5'e 1 dakika ve İDO'ya 10 dakikalık mesafede yer alıyor.     
 

Tel: 444 2 420   
Web: http://www.babacanportroyal.com/ 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor