Premier Kampüs Ofis projesinde bahar kampanyası!

Premier Kampüs Ofis projesinde bahar kampanyası!

FerYapı güvencesiyle Türkiye’nin ilk yatay kampüs ofis mimarisiyle Kağıthane’de hayata geçirilen 'Premier Kampüs Ofis’ baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Proje 58 bin 120 metrekare ofis alanı ve 4 bin metrekare ticari alana sahip.


Geleceğin binalarını inşa eden FerYapı, Kağıthane’de hayata geçirdiği ‘Premier Kampüs Ofis’ projesinde başlattığı yeni kampanyasıyla bahara 'merhaba' diyor. FerYapı, teslimlerine başladığı iş dünyasının yeni merkezi Kağıthane’de yükselen ‘Premier Kampüs Ofis’te; yeni kampanyasıyla ödemelere 2017’de başlama fırsatı sunuyor. Üstelik düşük faiz oranlarıyla...


Mükemmel konum, yüksek prim potansiyeli...

Şehrin merkezinde, hak ettiği değeri bulan Kağıthane, günden güne artan cazibesi, ulaşım imkanları yüksek prim olanağı ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Premier Kampüs Ofis, metro ve tüp geçit ile daha da artacak ulaşım rahatlığı ve imkanları ile kısa sürede yüksek prim sağlayacak.


2017’de açılacak Mecidiyeköy- Mahmutbey Metrosu’nun Kağıthane durağının yanında konumlanan Premier Kampüs Ofis lokasyonuyla da önem taşıyor. 


Premier Kampüs Ofis, Kağıthane’nin merkezinde yer alan çalışanların rahat bir nefes alacağı 154 bin 491 metrekarelik bir alana yayılan Sadabad Korusu’na komşu olma özelliğiyle de öne çıkıyor. 


Premier Kampüs Ofis’te benzersiz sosyal olanaklar…

‘Yeni nesil kampüs ofis konsepti’nin Türkiye’deki ilk örneği olan ‘Premier Kampüs Ofis’; 58 bin 120 metrekare ofis alanı ve 4 bin metrekare ticari alana sahip. 


367 adet ofis ve 42 adet ticari alanın yer aldığı ‘Premier Kampüs Ofis’, park hissi veren yeşil alanları, gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden sosyal aktivite mekanlarına kadar pek çok şeyi bir arada barındıran meydanı, break room, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi olanaklarla çalışanların tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. 


25 farklı toplantı salonundan, arşiv alanına, Lounge Plus ve Break Room’dan kat bahçelerine kadar birçok detayın bulunduğu Premier Kampüs Ofis; global şirketlerin yeni tercihi kampüs ofis konsepti, bu ofis yaklaşımının temel öğeleri olan yatay konumlandırması, kampüs bahçesi, çalışan odaklı yapısı ile dikkat çekiyor.


Web: http://www.premierkampusofis.com/
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...FerYapı'nın Kağıthane'de inşa ettiği 'Premier Kampüs Ofis'te bahar kampanyası başladı. Kampanyayla, 'Hemen teslim, 2017'de ilk ödeme, düşük faiz' imkanı sunuluyor. 367 ofis ve 42 mağazadan oluşan projede; yeşil alanlar, kafeler, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi olanaklar sunuluyor. Proje, 2017'de açılacak Mecidiyeköy- Mahmutbey metrosunun Kağıthane durağının yanında yer alıyor. 


PostaHaber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


FerYapı'nın Kağıthane'de hayata geçirdiği Premier Kampüs Ofis'in bahar kampanyasında, hemen teslim, 2017'de ilk ödeme, düşük faiz imkanı sunuluyor. Projede 367 adet ofis ve 42 adet ticari alan yer alıyor. 


Ekonomist