Premier Kampüs Ofis projesi!

Premier Kampüs Ofis projesi!

Firma: Fer Yapı

Proje: Premier Kampüs Ofis


Premier Kampüs Ofis projesinde ofisler sahiplerine 2015 yılında teslim edilecek. Premier Kampüs Ofis projesi 'nden ofis satın alabilmek için ofis tutarının yarısını peşinat olarak ödemek gerekiyor...Premier Kampüs Ofis projesi  Fer Yapı  girişimi ile hayata geçiriliyor.  4 blok olarak tasarlanan  Premier Kampüs Ofis  projesi 150 milyon liralık yatırım bedeli ile yükseliyor. Premier Kampüs Ofis projesi 'nin inşaat alanı 20 bin metrekareye yayılıyor. 


Premier Kampüs Ofis projesi!


Premier Kampüs Ofis projesi 'nde bulunan küçük ofisler 40 metrekare ile 300 metrekare arasında, orta ofisler 800 metrekare ile 1000 metrekare arasında ve büyük ofisler 10 bin metrekare alan büyüklüğüne sahip olacak şekilde inşa edildi. Projede sağlık merkezi,  parti odası, restoranlar, toplantı odaları ve  SPA mevcut durumda.


Premier Kampüs Ofis projesi ödemeleri banka kredisi kullanılarak gerçekleştirilebiliyor. Projede bunun için ofisin yarı tutarı peşin olarak ödeniyor. Kalan miktar ise  banka kredisi ile vadelendiriliyor. Premier Kampüs Ofis projesi bilgilerine ayrıntılı olarak ulaşmak için projenin satış ofisi telefonu 0212 272 49 09 olarak belirtiliyor.


Premier Kampüs Ofis projesi!


Premier Kampüs Ofis projesi nerede? 


Premier Kampüs Ofis projesi adresi: Gürsel Mahallesi, İmrahor Caddesi, No:29 Kağıthane-İstanbul. Kampüs Ofis telefon: 0212 272 49 09


Premier Kampüs Ofis projesi 'nin fiyatları metrekare birim fiyatı olarak 2 bin 790 dolardan başlayarak yükseliyor. 


Telefon: 0212 272 49 09

Web adresi: www.premierkampusofis.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor