premier kampus ofis adres

premier kampus ofis adres

26 Nisan gününde lansmanının gerçekleşeceği Premier Kampüs Ofis iletişim bilgisi için haberimizden faydalanabilirsiniz...

Premier Kampüs ofis adresi!

Fer Yapı imzasıyla hayata geçirilen Premier Kampüs ofis adresi bilgileri için 0212 272 49 09 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz...

Premier Kampus Ofis nerede?

Kampüs ofis konseptiyle Türkiye'de bir ilk olacak Premier Kampus Ofis nerede sorusunun cevabı için haberimizden yararlanabilirsiniz...

Premier Kampus Ofis fiyatları!

Premier Kampus Ofis fiyatları henüz belirlenmedi. Fer Yapı Kağıthane projesi Premier Kampus Ofis projesi Çelikler Ltd. şirketine ait arazi üzerinde inşa ediliyor...

İş dünyası Premier Kampüs Ofis'i sevdi!

Türkiye’nin ilk Kampüs Ofis projesi, konusunda dünya lideri şirketleri ile beraber, eğitim alanının en prestijli markalarından biri olan Bilgi Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapacak

Premier Kampüs Ofis projesinde bahar kampanyası!

FerYapı güvencesiyle Türkiye’nin ilk yatay kampüs ofis mimarisiyle Kağıthane’de hayata geçirilen 'Premier Kampüs Ofis’ baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Proje 58 bin 120 metrekare ofis alanı ve 4 bin metrekare ticari alana sahip.

Premier Kampüs Ofis, doğru yatırımın adresi!

Geleceğin binalarını inşa eden FerYapı, şimdi de kampüs ofis kavramının Türkiye’deki ilk örneğini, doğru yatırımın adresi Kağıthane’de hayata geçiriyor. Proje karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Fer Yapı kampüs ofis kavramını Türkiye'ye getiriyor!

Fer Yapı, akıllı ve çevreci konseptiyle dünya trendi kampüs ofis kavramının Türkiye'deki ilk örneğini, 'Premier Kampüs Ofis'le Kağıthane'de hayata geçiriyor.

Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim?

150 milyon yatırım bedeliyle Kağıthane'de hayata geçirilen Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim? Projedeki ofisler küçük - ortak - büyük olarak tasarlandı.

Premir Kampüs Ofis'te teslimler Şubat ayında!

FerYapı tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçen 'Premier Kampüs Ofis'te teslimler şubat ayında yapılacak. 392 adet ofis ve 43 adet ticari alanı bulunan proje akıllı ve çevreci konsepti ile dikkat çekiyor.

Premier Kampüs Ofis'te kiralama süreci devam ediyor!

FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son asamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

Premier Kampüs Ofis teslim edilmeye hazırlanıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor

Premier Kampüs Ofis'te teslimler Aralık 2015'te başlıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor.

Premier Kampüs Ofis projesi Aralık'ta teslim!

'Kampüs ofis' rüzgarı Fer Yepı'yla İstanbul'a geldi. Şirket Premier Kampüs Ofis projesini yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Premier Kampüs Ofis'te kiralamalar da Propin ve CBRE tarafından gerçekleştirilmeye başlandı.

Premier Kampüs Ofis’te kiralamalar başladı!

Geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı ‘Premier Kampüs Ofis’i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son aşamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

Fer Yapı Premier Kampüs Ofis kampanyası!

Fer Yapı Premier Kampüs Ofis kampanyası için son 5 gün kaldı. Fer Yapı tarafından hayata geçirilen projede ofislerin büyüklükleri 25 bin metrekareye kadar birleştirilebiliyor. Ofislerin teslimleri bu yıl sonunda yapılacak.

Premier Kampüs Ofis'ten ödeme avantajları için son 5 gün!

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesi 150 milyon TL yatırım bedeline sahip. Premier Kampüs Ofis'ten ödeme avantajları için son 5 gün kaldı.

premier kampus ofis adres Haberi

premier kampus ofis adres


Premier Kampüs Ofis projesi Fer Yapı füvencesi ile Kağıthane sınırları içerisinde hayata geçirilecek. Henüz detayların açıklanmadığı Premier Kampüs Ofis iletişim bilgileri projeye ulaşmak isteyenler için paylaşılıyor. Premier Kampüs Ofis iletişim bilgisinin ayrıntıları şöyle:


Premier Kampüs Ofis iletişim: 


Premier Kampüs Ofis iletişim adresi: Gürsel Mahallesi İmrahor Caddesi NO:29 Kağıthane/İstanbul. Premier Kampüs Ofis iletişim telefonu: 0212 272 49 09. Premier Kampüs Ofis iletişim web adresi: www.premierkampusofis.com


Çelikler Ltd. şirketine ait arazi üzerinde yer alacak olan Premier Kampüs Ofis, Türkiye'nin ilk ofis kampüsü ünvanına sahip. Premier Kampüs Ofis projesinin ön talepleri www.premierkampusofis.com adresi üzerinden devam ediyor.
Telefon: 0212 272 49 09

Web adresi: www.premierkampusofis.com

Gülay...