15 / 08 / 2022

Profilo CrossFlow’un Aqua mavisini tanıttı!

 Profilo CrossFlow’un Aqua mavisini tanıttı!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ilk çıktığı günden bu yana tüketicisini kusursuz temizliği ile kendisine hayran bırakan VC9PT2202 CrossFlow Elektrikli Süpürgesi Aqua mavi rengiyle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ilk çıktığı günden bu yana tüketicisini kusursuz temizliği ile kendisine hayran bırakan VC9PT2202 CrossFlow Elektrikli Süpürgesi Aqua mavi rengiyle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

 

Özel toz ayırma sistemi CrossFlow™ teknolojisi, ProFiltre HEPA filtreleme sistemi ve güçlü motoru ile Profilo CrossFlow VC9PT2202 elektrikli süpürge şimdi kırmızının yanında deniz mavisi rengiyle evlere yaz ferahlığı getiriyor.

 

Tüketiciler kırmızı rengiyle çok sevilen CrossFlow Teknolojili süpürgenin  deniz mavisi “Aqua” rengine kayıtsız kalamayacak.

 

Profilo VC9PT2202 Elektrikli süpürge de evlerde yüzde 100 temizliği garantileyen özel toz ayırma sistemi  CrossFlow teknolojisine sahip. Çarpıcı “Aqua Mavisi”  rengiyle görenleri kendisine çeken süpürge hijyeni garantileyen ProFiltre HEPA filtreleme sistemi ve güçlü motoruyla da tozları içine hapsediyor.

 

Pratik toz konteynerı sayesinde toz haznesi kolayca boşaltılıyor

 

Profilo VC9PT2202 elektrikli süpürgede havadan ayrıştırılan tozlar, kolayca boşaltılabilen net 1,9 litre kapasiteli  konteynere yönlendiriliyor. Şeffaf konteyner kolayca çıkarılıp boşaltılabiliyor ve rahatlıkla temizlenebiliyor. Süpürgenin ana gövdesinde  yer alan seperatör içinde, yüksek toz tutma gücüne sahip özel ayırıcı bir filtre bulunuyor. İleri teknoloji ile geliştirilen bu filtre, uzun aralarla ve sadece ıslak bir bez ile kolayca temizlenebiliyor.

 

Kırmızı rengiyle olduğu kadar Aqua rengiyle de tüm dikkatleri üzerine çekecek Profilo VC9PT2202 Elektrikli süpürge tüm Profilo Yetkili Satıcılarında!

 

Aqua Mavi renkli Profilo VC9PT2202 elektrikli süpürge özellikleri

ü Kompakt dizayn

ü Güçlü, temiz, hızlı ve torbasız

ü En verimli toz ayırma işlemi için "CrossFlow sistemi"

ü Güç: 300-max. - 2200 Watt

ü ProFiltre Hepa filtreleme sistemi

ü Hem cihazı kaldırma hem de boşaltma sırasında kolay kullanım

ü Konteyner kapasitesi: 1.9 l

ü Elektronik emiş gücü ayarı

ü Ergoplus tutma yeri

ü Sürgü tuşlu teleskobik boru

ü Halı ve sert zeminler için süpürme başlığı (genişlik:260 mm)

ü 2 aksesuar: Mobilya ucu ve dar aralık ucu

ü Dikey ve yatay park etme özelliği

ü Otomatik kablo toplama özelliği

ü Etkinlik alanı yarıçapı: 10 m