Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'ne üç çekmeceli ürününü ekledi!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'ne üç çekmeceli ürününü ekledi! Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'ne üç çekmeceli ürününü ekledi!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, üçüncü çekmece yeniliğini altı programlı bulaşık makinelerinin ardından, dört programlı yeni BM4222EG bulaşık makinesinde sunuyor
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri üç çekmeceli yeni ürünlerini pazara sundu. Dört programlı yeni BM4222EG ve altı programlı BM6480MG bulaşık makinelerindeki üçüncü çekmece özelliği, makinenin kapasitesini 4 programlıda 12 kişiden 13’e, 6 programlı da ise 12 kişiden 14 kişiye çıkarıyor. A++’a varan enerji sınıfı ile üst düzeyde enerji tasarrufu sağlayan yeni bulaşık makineleri, yenilikçi özellikleri ile hayatı kolaylaştırıyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, üçüncü çekmece yeniliğini altı programlı bulaşık makinelerinin ardından, dört programlı yeni BM4222EG bulaşık makinesinde sunuyor. Yeni Profilo BM4222EG bulaşık makinesinin 12 kişilik kapasitesi, üçüncü çekmece sayesinde 13 kişiye çıkıyor. Alt sepette yer alan çatal-bıçak haznesi iptal edildiği için bu alanda daha fazla bulaşığa yer açan ve bulaşıkların daha esnek bir şekilde yerleştirilmesine olanak sağlayan makinede, üçüncü çekmece çatal-bıçak takımları, kepçe benzeri servis takımları ve küçük kase veya kahve fincanlarını eğilmeden yerleştirme olanağı bulunuyor. Ergonomik bir yerleştirme imkanı sağlayan bu düzende, yerleştirilen bulaşıklar pırıl pırıl yıkanıyor.  


A+ enerji sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sağlayan 4 programlı bulaşık makinesi BM4222EG, cazip fiyatıyla da dikkat çekiyor. Mart ayı boyunca eski küçük ev aletlerini ya da beyaz eşyalarını getirenler bu cihaza 85 TL indirimle ve WorldCart sahiplerine özel peşin fiyatına 10 taksit ve 5 ay taksit erteleme imkanıyla sahip olabiliyor. 


Profilo BM4222EG bulaşık makinesinde, sağladığı derinlemesine temizlik özelliği ile büyük ilgi gören HijyenEkstra ve tüketicilerin talepleri doğrultusunda geliştirilerek hızlı yıkama imkanı sunan Ekspess yıkama (Ekspres 29’ ve Ekspres 55’) fonksiyonları standart olarak bulunuyor. Akıllı dozaj sistemi, AquaSensor kirlilik sensörü ve yük sensörü de makinenin diğer üstün özellikleri arasında en dikkat çekenleri olarak sıralanıyor.


Profilo BM4222EG’nin Özellikleri

· Kapasite: 13 kişilik

· Enerji sınıfı: A+

· Test referans programı: Eko 50. Yıllık ortalama 280 yıkamada 294 kWh enerji tüketimi

· Eko 50 programında: enerji tüketimi 1.03 kWh

· Off modunda enerji tüketimi: 0.1 W / 0.1 W

· ​Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 3300litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim   kullanıma bağlı olarak değişebilir.

· Eko 50 programında su tüketimi: 11.8 l

· Kurutma performansı: A

· Bu bilgiler ​Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar  enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.

· Eko 50 program süresi: 195 dakika

· Automatik kapanma öncesi süre: 0 dakika

· Ses seviyesi:48 dB(A) re 1 pW

· 4 Program

o Yoğun 70 °C, 

o Hızlı 65 °C, 

o Eko 50 °C, 

o Hızlı 45 °C

· 2 özel fonksiyon: Yarım yük, HijyenEkstra

· 4 ayrı yıkama sıcaklık derecesi

· Şoklamalı gizli ısıtıcı

· Akıllı deterjan dozaj sistemi

· BLDC Motor teknolojisi

· Aqua Sensor - kirlilik sensörü, Yük sensörü

· Deterjan otomatiği (auto3in1)

· Dönüşümlü yıkama tekniği

· Yenileme elektroniği

· 3 kademeli kendi kendini temizleyen filtre sistemi

· Kazan malzemesi:Paslanmaz Çelik / Polinox

· Program açıklamalı panel

· LED'li program takip göstergesi

· Kehribar / Kehribar

· başlama zamanını erteleme özelliği: 1-24 saat

· Eksik tuz göstergesi

· LED'li parlatıcı göstergesi

· Entegre program seçim ve başlat düğmesi

· VarioPlus - Esnek Sepet

· 3.Sepet

· Tutma kulplu, gümüş renkli XXL sepetler

· 3 kademeli asansörlü üst sepet

· Katlanır raf, üst sepette: 2

· Katlanır raf, alt sepette: 2

· Üst sepette bardak rafı: 2 adet

· Su taşma emniyeti

· Maksimum giriş suyu derecesi: 25 °C

· Servo Kilit

· Özel bardak koruma sistemi

· Ürün ölçüleri (YxGxD): 84.5 x 60 x 60 cm


www. profilo.com.tr