05 / 06 / 2023

Profilo Silver 10 kg 1200 Çamaşır Makinesi en uyguna nereden alınır? Fiyatları ne kadar? 20 Mart 2023 fiyat listesi

Profilo Silver 10 kg 1200 Çamaşır Makinesi en uyguna nereden alınır? Fiyatları ne kadar? 20 Mart 2023 fiyat listesi

Profilo CGA2520XTR Silver 10 kg 1200  Çamaşır Makinesi Leke Uzmanı Opsiyonu,SilentPlus teknolojisi ve EkstraEkle özelliği ile çamaşır yıkama işlevini gerçekleştirir. Peki çamaşır makinesi en ucuza nerden alınır?  Profilo Silver 10 kg 1200 Çamaşır Makinesi en uyguna nereden alınır? Fiyatları ne kadar? 20 Mart 2023 fiyat listesi
Profilo çamaşır makinesi sahip olduğu gelişmiş teknolojisi sayesinde çamaşırlarda meydana gelen kir ve lekeleri çeşitli programları ile kısa sürede çıkartıyor. Enerjiden ve zamandan tasarruf ettiren çamaşır makinesi ev hanımlarının gözdesi oluyor. 

Çamaşır makinesinde bulunan Leke Uzmanı, uygun sıcaklık, yıkama süresi, su ve deterjan kombinasyonu ile zor lekelerden olan kan, ter, çay ve yağ gibi inatçı lekeleri zahmetsizce çıkarır, giysilerinizi yıpratmadan temizleyerek kullanıma hazır hale getirir.

Cihazın düzenli tambur hareketleri sayesinde en zor kirler ve lekeler giderilmiş olur. Suda bekletme işlemi yaklaşık 1 saat 30 dakika içinde tamamlanarak, ana yıkama başlamadan önce kirli su tahliye ediliyor. SilentPlus Motor teknolojisi çamaşır makinesini daha sessiz  ve tasarruflu çalıştırarak10 yıl motor garantisi sunuyor.

Profilo çamaşır makinesinin dikkat çeken bir özelliği olan EkstraEkle fonksiyonu, başlat/beklet tuşunu kullanarak yıkama programı başladıktan sonra bile unuttuğunuz ya da tam o anda kirlenen çamaşırlarınızı makineye ekleme ve ya çıkarma esnekliğini size sunuyor.

Büyük ailelerin çamaşır temizleme ihtiyaçlarını karşılamakta zorlananlar ve yorgan, perde gibi ağır ürünleri tek seferde yıkamakta sıkıntı çekenlerin imdadına Profilo çamaşır makinesi yetişiyor.Profilo'nun 10 KG yıkama kapasiteli çamaşır makineleri sayesinde tek seferde kolayca büyük miktarda yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Profilo çamaşır makinesinde yer alan etPlus+ opsiyonu ne işe yarıyor?
Geri Dön