Profilo’dan NoFrost buzdolabında optimum çözüm!

Profilo’dan NoFrost buzdolabında optimum çözüm!Yeni Profilo BD3157W2NN buzdolabı, buzdolabını değiştirmek isteyenler için olduğu kadar yeni evlenecekler için de çok iyi bir seçenek olarak dikkat çekiyor. profilo, NoFrost buzdolabında optimum çözüm sunuyor.


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, buzlanmayı engelleyen NoFrost özelliği, geniş iç hacmi, A+ enerji tasarruf sınıfı, farklı türde gıdaları en uygun şekilde taze saklamanızı sağlayan bölmeleri, yüksekliği ayarlanabilir rafları ve estetik derin dondurucusu altta tasarımı ile bir buzdolabında aranabilecek pek çok fonksiyon ve teknolojiyi yeni BD3157W2NN buzdolabında bir araya topladı. Yeni Profilo BD3157W2NN buzdolabı, buzdolabını değiştirmek isteyenler için olduğu kadar yeni evlenecekler için de çok iyi bir seçenek olarak dikkat çekiyor


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hacim, enerji tasarrufu, fonksiyonellik beklentilerini optimum seviyede karşılayan yeni NoFrost kombi buzdolabı BD3157W2NN’yi tüketiciyle buluşturuyor. A+ enerji sınıfı, 505 litrelik geniş iç hacimli buzdolabı, beyaz kapıları, beyaz rengientegre yatay kapı kolları ve iç kısımdaki metal uygulamalarıyla mutfaklarda seçkin, sade bir şıklık unsuru olarak yerini almayı bekliyor.


NoFrost teknolojisi sayesinde kullanıcıları manuel buz çözdürme zahmetinden kurtaran BD3157W2NN buzdolabının LED ışıklı elektronik kontrol paneli hem ileri teknolojisini vurguluyor hem de estetik duruşunu destekliyor. Sebzeler ve meyvelerin taze kalmasını sağlayan 2 adet şeffaf sebzelik BD3157W2NN’nin tazelik özelliği olarak ön plana çıkıyor. 8 kilogramlık gıdayı 24 saatte dondurabilen, 2 çekmeceli 86 litrelik derin dondurucu bölmesinde ise dondurucu takvimine kadar düşünülmüş ayrıntılar göze çarpıyor.


 


373 litrelik soğutucu ve 86 litrelik derin dondurucu bölmelerinin birbirinden ayrı sıcaklık kontrolleri, sıcaklık artışlarında akustik ve optik uyarı sistemi, yüklü miktarda yiyeceği yerleştirmenizde en sağlıklı ve en hızlı saklama imkanı sunan Süper Süper Dondurma özelliği buzdolabının kullanımında büyük konfor sağlıyor. Her rafa üfleyen ve eşit soğutma sağlayan MultiAirFlow fan sistemi, 3 adet yüksekliği ayarlanabilir toplam 4 adet emniyetli cam raf ve 4 adet kapı rafı ile buzdolabınızda her şey yerini bulabiliyor.


Kapı kapama yardımı, yer ihtiyacına göre yönü değiştirilebilir kapısı, yüksekliği ayarlanabilir ön ayakları ve tekerlekli arka ayakları buzdolabının mekândaki konumlandırmasını çok kolaylaştırıyor ve kullanımda ekstra konfor sağlıyor.