İstanbul Inn Levent Projesi

İstanbul Inn Levent hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. İstanbul Inn Levent fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

İstanbul Inn Levent

İstanbul Inn Levent

Firma : Ünal İnşaat

Konum : İstanbul Avrupa / Beşiktaş

Teslim : 09 / 2016

Konut sayısı: 650 Konut

Projeye Soru Sor

İstanbul Inn Levent Proje Detayları
Proje Açıklaması

Ünal İnşaat imzası taşıyan İnn Levent projesinde konutların fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projede toplam 650 konut bulunuyor.


Teslimlerin 2016 yılının Eylül ayında gerçekleşmesi öngörülen Inn Levent projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.


Inn Levent projesinde otopark, asansörler, misafir ve parti odaları, Plug INN aktivite odaları, spor salonları, toplantı odaları gibi sosyal donatılar bulunuyor.


Metrekare birim fiyatının 4 bin 250 dolardan başladığı Inn Levent projesinde dairelerin alanları 59 metrekareden başlayıp 109 metrekareye kadar yükseliyor.İstanbul Inn LeventTel:0212 679 58 58

Web: www.unalinsaat.com.tr

İstanbul Inn Levent Haberleri

  İstanbul Inn Levent'in temeli atıldı!

  Ünal İnşaat ve Özler İnşaat tarafından 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen İstanbul Inn Levent projesinde Nisan'da başlanan temel kazma çalışmalarında sona gelindi. İşte ayrıntılar...

  İstanbul Inn Levent'in ilk bloğu Temmuz 2016'da tamamlanacak!

  Ünal İnşaat ve Özler İnşaat tarafından 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen İstanbul Inn Levent projesinin temeli atıldı. İlk bloku Temmuz 2016'da tamamlanacak projede her daire için bir araçlık otopark bulunuyor.

  Inn Levent'te ilk blok Temmuz 2016'da tamamlayacak!

  Ünal İnşaat ve Özler İnşaat tarafından 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen İstanbul Inn Levent projesinin temeli atıldı.

  İstanbul Inn Levent projesinin temeli atıldı!

  İlk bloğu Temmuz 2016'da tamamlanacak olan, Ünal İnşaat ve Özler İnşaat tarafından 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen İstanbul Inn Levent projesinin temeli atıldı.

  İstanbul Inn Levent’in temeli atıldı!

  Ünal İnşaat ve Özler İnşaat tarafından 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen İstanbul Inn Levent projesinde Nisan ayında başlanan temel kazma çalışmalarında sona gelindi.

  İstanbul Inn Levent temel atma töreni yarın gerçekleşecek!

  Kağıthane’de kentsel dönüşümün ilk örneğini olarak anılan İstanbul Inn Levent projesinin temel açma çalışmalarında sona gelindi.

  İstanbul Inn Levent'te teslimler 2016 Temmuz'da!

  Ünal İnşaat ve Özler İnşaat'ın Mayıs ayında satışa çıkardığı İstanbul INN Levent, 200 milyon dolarlık yatırımla projelendirildi.

  Ünal İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri!

  60 ay vade imkanı sağlanan projede daire büyüklükleri 59 metrekareden başlıyor. Ünal İstanbul Inn Levent ulaşım bilgileri kapsamında proje Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.

  Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

  İlk bloğun da 130 adet dairenin bulunduğu proje 21 kat şeklinde yükseliyor. Projede toplam 650 daire mevcut. Peki Şişli İstanbul Inn Levent teslimleri ne zaman?

  Beşiktaş İstanbul Inn Levent daire fiyatları!

  Toplam 650 bağımsız birimden meydana gelen proje toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. Beşiktaş İstanbul Inn Levent daire fiyatları 250 bin dolardan başlıyor.

  İstanbul Inn Levent Şişli satılık konut!

  21 kattan meydana gelen proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul Inn Levent Şişli satılık konut tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

  İstanbul Inn Levent Beşiktaş satılık!

  Dairelerin alanlarının 59 metrekareden başladığı proje toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. İstanbul Inn Levent Beşiktaş satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

  Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat!

  Toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat listesi kapsamında daireler 250 bin dolardan başlıyor.

  İstanbul Inn Levent Rezidans satış ofisi!

  Teslimlerinin 2016 yılı Temmuz ayında yapılması planlanan projede daire tipleri +1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. İstanbul Inn Levent Rezidans satış ofisi telefon numarası 0212 679 58 58 olarak belirlendi.

  Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon!

  Daire büyüklüklerinin 59 metrekareden başladığı proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent lokasyon bilgisi kapsamında Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.