AND Frekans Projesi

AND Frekans hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com\'da. AND Frekans fiyat bilgileri,teslim tarihleri,ulaşım bilgileri,sosyal donatıları,iletişim bilgileri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...


AND Frekans

Firma : AND Gayrimenkul

Konum : İstanbul Anadolu / Kartal

Teslim : 03 / 2021

Konut sayısı: 413 Konut

AND Frekans Proje Detayları
Proje Açıklaması

AND Frekans projesi "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganı ile tanıtılıyor. 3 blokta 413 konuttan meydana gelen projede bloklar 4 katlı, 18 katlı ve 22 katlı olarak tasarlandı. 


 

AND Frekans Esentepe  AND Gayrimenkul tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor. Lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu projede 1+1 ile 3+1 arasında daire tipleri yer alıyor. 


Daire büyüklüklerinin brüt 52,70  metrekareden başladığı AND Frekans projesinde 1+1'ler  297 bin TL'den başlıyor. 


Lansman öncesi başlangıç fiyatları:

52,70 brüt metrekare 1+1'ler  297 bin TL'den başlıyor. 

93,09 brüt metrekare 2+1'ler  499 bin TL'den başlıyor.

143,00 brüt metrekare 3+1'ler 799 bin 900 TL'den başlıyor. 297 bin TL'lik 1+1 daireler için ödeme planı:

Nakit ve kredili peşin alımların yapıldığı projede 

297 bin TL'lik 1+1 dairenin vadeli satış fiyatı 349 bin 600 TL oluyor. 

Yüzde 15 indirim uygulanan dairenin satış fiyatı 297 bin 160 TL'ye düşüyor. 


 

İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yükselen AND Frekans projesi AND Pastel projesinin bitişiğindeki Anadolu Grubu'nun arazisi üzerinde yer alıyor.


Kamusal çekim alanı yaratılacak AND Frekans projesiyle kent dokusu korunacak. 3 bloktan oluşan projedeki her bir blok ismini içerisinde yer alan konut sayısından alıyor.


Deniz ve adalar manzaralı dairelerin bulunduğu AND Frekans projesinin en büyük bloğu AND Frekans 215'te farklı sosyal alanlara yer veriliyor.


İç mimarında retro ve modern çizgilerin yer aldığı AND Frekans projesinin zemin altında depo alanları ile daireler genişletiliyor. Günlük ihtiyaçlara yönelik AND Frekans'ta terzi, kuaför, banka şubeleri, market bulunuyor. AND Frekans projesinde 1. etap 2020 yılının Eylül ayında, tüm bloklar ise 2021 yılının Mart ayında teslim edilecek. 
AND Frekans nerede?

Kartal Metrosuna 650 metre, 

D-100 Karayolu'na 500 metre,

Anadolu Adliyesi'ne 300 metre,

Kartal deniz otobüsüne 2,5 kilometre,

TEM Otoyolu'na 10 kilometre,

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 kilometre,

Boğaziçi Köprüsü'ne 25 kilometre

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 30 kilometre.


 AND Frekans iletişim

0850 393 40 00

Web: http://www.andfrekans.com.tr/


AND Frekans Haberleri

  AND Frekans Evleri nerede?

  413 dairden meydana gelen AND Frekans'ta ilk etap daireleri 309 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

  AND Frekans'ta yüzde 1 KDV imkanı!

  AND Frekans'ta yüzde 1 KDV imkanı sağlanıyor. AND Gayrimenkul imzasını taşıyan AND Frekans projesinde toplamda 413 daire bulunuyor. 

  AND Frekans 2018 fiyatları!

  AND Frekans 2018 fiyatları haberimizde yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen projede deniz ve Adalar manzaralı daireler bulunuyor. 

  AND Frekans fiyat listesi 2018!

  AND Frekans fiyat listesi 2018 detayları haberimizde yer alıyor. AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje Kartal'da E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yükseliyor.

  AND Ankara projesi 2019'da satışta!

  Kartal'daki yeni projesi AND Frekans'ı satışa çıkaran AND Gayrimenkul, Ankara projesini 2019 yılında lanse edecek.

  AND Frekans'ın lansmanı yapıldı! 309 bin TL'ye!

  Anadolu Grubu’nun yeni projesi AND Frekans projesinin lansmanı yapıldı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 309 bin TL'den başlıyor.

  AND Frekans basın lansmanı 13 Nisan'da!

  Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, yeni projesi AND Frekans'ı tanıtmak için basın toplantısı düzenliyor.

  AND Frekans fiyat ve ödeme planı!

  Metroya yürüme mesafesinde konumlandırılan AND Frekans Kartal projesinde 1. etap teslimleri Eylül 2020'de, tüm bloklar ise Mart 2021'de teslim edilecek..

  AND Frekans teslimat!

  AND Frekans teslimat tarihi haberimizde yer alıyor. AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje  "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganı ile tanıtılıyor.

  AND Frekans konum!

  AND Frekans konum bilgileri haberimizde yer alıyor. 3 blokta 413 konuttan meydana gelen proje "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganıyla tanıtılıyor. 

  AND Frekans Kartal teslim tarihi!

  1+1 ile 3+1 arasında daire seçenekleri sunulan AND Frekans Kartal projesi E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde konumlandırılıyor..

  16 soruda AND Frekans projesi!

  AND Frekans projesi İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçiriliyor.  "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganı ile tanıtılan projede fiyatlar 1+1'lerde 297 bin TL'den başlıyor. İşte 16 soruda AND Frekans projesi...

  Kartal AND Frekans 2018 fiyatları!

  "Hayata bir de bu frekansta bak" sloganı ile basına tanıtılan  AND Frekans projesinde zemin altında depo alanları ile daireler genişletiliyor..

  AND Frekans nerede? İşte lokasyon!

  AND Pastel projesinin bitişiğindeki Anadolu Grubu'nun arazisi üzerinde hayata geçirilecek AND Frekans projesinde 1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor..

  AND Frekans'ın tüm detayları!

  AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Frekans Esentepe projesinde fiyatlar 297 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Proje Kartal Esentepe'de AND Pastel projesinin hemen yanında yükseliyor.