Gülnar Evleri Projesi

Gülnar Evleri hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. Gülnar Evleri fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

Gülnar Evleri

Gülnar Evleri

Firma : Deneyim İnşaat

Konum : İstanbul Avrupa / Sarıyer

Teslim : Hemen Teslim

Konut sayısı: 10 Konut

Projeye Soru Sor

Gülnar Evleri Proje Detayları
Proje Açıklaması

Gülnar Evleri


Deneyim İnşaat tarafından inşa edilen Gülnar Evleri projesi, İstanbul Avrupa yakası Sarıyer Zekeriyaköy bölgesinde yaşama geçirildi. Projede satışlar devam ediyor.


Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Gülnar Evleri, 3 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Projede toplam 10 adet müstakil villa bulunuyor.


5 blok halinde yükselen Gülnar Evleri Sarıyer'de yer alan villalar hemen teslim ediliyor. Projede yer alan villaların alanları 280 metrekare olarak tasarlandı.


Sarıyer Gülnar Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında; yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, fitness salonu ve otopark mevcut.

Gülnar Evleri Haberleri

  Gülnar Koru Evleri'nde yaşam başladı!

  Merkezi ABD’de bulunan Çevre Dostu Binalar Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED programı kapsamındaki ‘Leed for Homes’ sertifikası, Türkiye’de ilk defa Deneyim İnşaat’ın 2013 yılında tamamladığı ‘’Gülnar Evleri” projesine verilmişti.

  Gülnar Koru Evleri'ne Leed for Home sertifikası!

  Çevre Dostu Binalar Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED programı kapsamındaki 'Leed for Homes'sertifikası, Türkiye'de ilk defa Deneyim İnşaat'ın Gülnar Evleri projesine verilmişti.

  Gülnar Koru Evleri satışa çıkıyor!

  DENEYİM İnşaat'ın yeni projesi olan Gülnar Koru Evleri satışa çıkıyor. Zekeriyaköy'de yer alan Gülnar Koru Evleri, müstakil ve ikiz villalardan oluşuyor. ikiz villalar 183 metrekare, müstakil villalar ise 245 metrekare büyüklüğe sahip.

  Zekeriyaköy Gülnar Koru Evleri'nde 455 bin dolara!

  Deneyim İnşaat'ın yeni projesi olan Gülnar Koru Evleri satışa çıkıyor. Zekeriyaköy'de yer alan Gülnar Koru Evleri, müstakil ve ikiz villalardan oluşuyor. ikiz villalar 183 metrekare, müstakil villalar ise 245 metrekare büyüklüğe sahip

  Gülnar Koru Evleri satışı çıktı! 455 bin dolar!

  Deneyim İnşaat, yeni projesi Gülnar Koru Evleri'ni satışa çıkardı. İstanbul Zekeriyaköy'de bir korunun kıyısında yer alan proje, bölgenin ulaşımı kolay ve yeşillikler içindeki projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

  Gülnar Koru Evleri satışa çıkıyor!

  Gülnar Evleri projesini hayata geçiren Deneyim İnşaat'ın yeni projesi Gülnar Koru Evleri satışa çıkıyor. Proje, müstakil ve ikiz villalardan oluşuyor. İkiz villalar 183, müstakiller ise 245 metrekare büyüklüğe sahip...

  Gülnar Koru'da fiyatlar 455 bin dolardan başlıyor!

  Zekeriyaköy'de bir korunun kıyısında yer alan 'Gülnar Koru Evleri', bölgenin ulaşımı kolay ve yeşillikler içindeki projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Deneyim İnşaat'ın yeni projesi 'Gülnar Koru Evleri'nde satışlar başlıyor...

  Gülnar Koru'da yaşam 455 bin dolardan başlıyor!

  Zekeriyaköy'de bir korunun kıyısında yer alan 'Gülnar Koru Evleri', bölgenin ulaşımı kolay ve yeşillikler içindeki projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Deneyim İnşaat'ın yeni projesi 'Gülnar Koru Evleri'nde satışlar başlıyor.

  Gülnar Koru Evleri'nde 455 bin dolara villa!

  Deneyim Inşaat'ın yeni projesi Gülnar Koru Evleri'nde satışlar başlıyor. Her biri kendi özel bahçesine sahip ikiz ve müstakil villalardan oluşan proje, Zekeriyaköy'de bir korunun hemen yanında yer alıyor.

  Gülnar Evleri Dünyada Lüks Konut kategorisinde aday gösterildi!

  Birçok farklı alanda dünyada lüks endüstrisindeki önemli markaların katıldığı, "Luxury Lifestyle Awards" isimli lüks konut yaşam ödülleri, 29 Ağustos 2014 tarihinde Londra Langham Oteli'nde verilecek.

  Gülnar Evleri Luxury Lifestyle Awards'a aday gösterildi!

  Birçok farklı alanda dünyada lüks endüstrisindeki önemli markaların katıldığı, 15 ayrı kategoride düzenlenen Luxury Lifestyle Awards 2014 e, 'dünyada lüks konut' alanında Türkiye'den Zekeriyaköy Gülnar Evleri aday gösterildi.

  Gülnar Evleri Luxury Lifestyle Awards 2014'e aday gösterildi!

  Deneyim İnşaat’ın LEED Sertifikalı Gülnar Evleri, “ Luxury Lifestyle Awards 2014 ” e aday gösterildi. “ Altın Taç Ödül Töreni ” 29 Ağustos 2014’ de Londra’da gerçekleşecek.

  Gülnar Evleri Zekeriyaköy'ün havadan görüntüleri!

  10 adet villadan meydana gelen Gülnar Evleri projesinde villalar 280 metrekare alanlarla tasarlandı. İstanbul Avrupa yakasında Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de 5 blok halinde yükselen Gülnar Evleri Deneyim İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor

  Zekeriyaköy'de hayata geçirilen 5 projenin havadan son videosu!

  İstanbul Avrupa yakasında Zekeriyaköy bölgesinde hayata geçirilen Kuzey Konakları, Zeytindalı Konakları, Gülnar Evleri, Park One ve Ormanada projeleri 29 Ağustos 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden olan kameraman Sayen Kaspar tarafından hav

  Gülnar Evleri nerede? Havadan videosu!

  Deneyim İnşaat tarafından Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Gülnar Evleri projesi 5 blok halinde yükseliyor. 280 metrekare 10 villadan meydana gelen Gülnar Evleri'nde yaşam başlamış durumda