06 / 07 / 2022

PTT iş başvurusu nasıl yapılır? İşte 2022 PTT personel alımı başvuru formu

PTT iş başvurusu nasıl yapılır? İşte 2022 PTT personel alımı başvuru formu

PTT bünyesinde büro ve gişe memuru, dağıtıcı elemanı, avukat, mimar, mühendis, tekniker alımı yapılması bekleniyor. Personel alımı ile ilgili 2022 yılı içerisinde 15 bin vatandaşın kadroya alınması hedefleniyor. Peki PTT iş başvurusu nasıl yapılır? İşte 2022 PTT personel alımı başvuru formuPTT işçi başvuruların yakın bir zamanda başlaması bekleniyor. Son olarak 2018 yılında alımı gerçekleşen 5 bin personel belli bir sınava tabi tutulmuştu. Koronavirüs nedeniyle uzun süredir ara verilen PTT personel alımına ilişkin yeni duyurular heyecanla bekleniyor. Kulislerde konuşulan konular arasında yer alan 15 bin yeni personel alımı için gözler kurumdan gelecek resmi açıklamaya çevrildi…

2022 PTT ELEMAN ALIMI VAR MI?

PTT'nin 2022 yılında 15 bin personel alması bekleniyor. Alınacak personellerin 35 yaşını aşmamış olması gerekiyor. Başvuru süreci ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

PTT iş başvurusu nasıl yapılır? İşte 2022 PTT personel alımı başvuru formu

PTT İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT personel alımlarına katılmak isteyenler PTT'nin kendi web sitesi üzerinden iş başvuru formunu doldurabilirler ve formu dolduran kişiler mülakatın ardından sözlü ve yazılı sınava tabi tutulabilir ve sınav sonuçlarına göre iş başvuruları onaylanabilir.

Şu anda açık pozisyon bulunmamaktadır. Yeni pozisyonlar açıldığında bu sayfadan başvuru yapabilirsiniz.

2022 PTT PERSONEL ALIMI BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ