Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin inşaatçılarla bir araya geldi!

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin inşaatçılarla bir araya geldi!Ankara Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ilçenin inşaat ve gayrimenkul sektörünü değerlendirmek için sektör temsilcileriyle bir araya geldi.


Ankara Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pursaklar Belediyesi Meclis toplantı salonunda ilçedeki inşaat ve gayrimenkul sektörünün durumunu değerlendirmek için sektör temsilcileriyle buluştu.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin inşaatçılarla bir araya geldi!

Sabah'ta yer alan habere göre; toplantıda inşaat sektörünün Pursaklar için önemine değinen Çetin, "Ekonomik durgunluğa rağmen yatırımlarını sürdüren, istihdam sağlayan emlak, gayrimenkul sahibi ve inşaat sektörü temsilcilerine her türlü desteği veriyoruz. Sizleri ilçemiz için yatırım yapan, enerjisini bu kent için harcayan insanlar olarak görüyoruz. İlçemizde yaptığınız yeni konutlarla, iş yerleriyle Pursaklar'ın daha güzel yapılara kavuşmasını sağlıyorsunuz. Diğer taraftan açılan yeni işletmeler halkımıza ekmek kapısı oluyor, istihdam sağlıyor ve ekonomimizi canlı tutuyor" dedi.

Ankara Pursaklar'da imar planı değişikliği!