30 / 09 / 2023

Queen Central Park’ta caz etkinlikleri başladı!

Queen Central Park’ta caz etkinlikleri başladı!

Sinpaş GYO tarafından Şişli-Bomonti’de inşa edilen Central Park’ta caz etkinlikleri başladı. Queen Central Park Satış Ofisi'ndeki caz performansı ile dinleyenleri büyüledi.İstanbul’un kalbinde, Şişli-Bomonti’de yükselen Türkiye’nin ilk ‘HIGHLIFE’ temalı projesi Queen Central Park, taçlı özgün mimarisi ve sıra dışı konsepti ile lüks, konfor ve ihtişamı bir arada yaşamak isteyenlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Queen Central Park, artık özel caz dinletilerine ev sahipliği yapıyor.


Yayınladığı ilk single albümden itibaren ilgiyle takip edilen başarılı caz sanatçısı Işık Şimşek ve ekibi, 19 ŞubatPazarsabahı Queen Central Park Satış Ofisi'nde izleyenleri büyüleyen keyifli bir caz performansı gerçekleştirdi. Queen Central Park’ın nezih ortamında kahvaltı eşliğinde gerçekleşen performans, davetlilere iki saat boyunca benzersiz bir müzik keyfi yaşattı. Cemiyet hayatından tanınmış isimlerin de katıldığı etkinlikte davetliler, caz eşliğinde keyifli bir hafta sonu yaşadı.


Işık Şimşek, 2 milyonun üzerinde dinleyiciye ulaşan, duygusal yapısı, etkileyici lirikleri ve sürükleyici melodisiyle dinleyeni ilk andan itibaren kendisine çeken ‘Aşk’ albümü ile Queen Central Park’ta buluşan konukların da kalbini fethetti.


Queen Central Park’ta caz etkinlikleri devam edecek
Taçlı özgün mimarisi, projeye adını veren şehir parkı ve Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı evleri ile göz dolduran Sinpaş GYO projesi, Queen Central Park’ta kahvaltıda caz etkinliklerine hız kesmeden devam edecek.


İhtişamın yeni adresi

Taçlı mimarisi ve ‘HIGHLIFE’ yaşamı ile İstanbul’un simgelerinden biri olacak Queen Central Park, İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi olan Bomonti’de konumlanıyor.Şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşamı şık bir dekorasyonla sunan Queen Central Park, Boğaz’a ve Tarihi Yarımada’ya hâkim konumu ile dikkat çekiyor.


Queen Central Park’tan Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine çok kısasürede ulaşılabiliyor. Boğaz’da bir kahvaltı ya da Nişantaşı’nda bir kahve içmek için saatler değil, dakikalar ayırmak yeterli oluyor.


Geri Dön