Quenn Bomonti yaşam Haziran' da başlıyor!

Quenn Bomonti yaşam Haziran' da başlıyor! Quenn Bomonti yaşam Haziran' da başlıyor!

Sinpaş, 45. kuruluş yıldönümünü Quenn Bomonti projesiyle kutluyor. Yaşamın 2019 yılı içinde başlayacağı Queen Bomonti, şehrin yaş aldıkça güzelleşen semti Bomonti'nin sıcak mahalle kültürünü lüks ve ihtişamla birleştiriyor.

Bomonti'de gün geçtikçe çoğalan iş merkezleri, rezidansları, beyaz yakalı yeni sakinleri, kültür etkinlikleri, eğlence dünyası ve sanat aktiviteleriyle bir yandan tarihi dokusunu korumayı başarırken bir yandan da modern bir mahalleye dönüştü. Sinpaş GYO'nun gayrimenkul sektöründeki 45 yıllık tecrübesiyle  hayata geçirilen Queen Bomonti 1078 konutluk bir proje. Queen Bomonti; gerçek İstanbul ruhunu lüks ve kaliteyle yaşamak isteyenlere kendi evlerinde 5 yıldızlı otel konforu sağlıyor. Şehrin kalbinde huzur ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Queen Bomonti Projesi 15.335 metrekare alan üzerinde Simpaş GYO tarafından hayata geçiriliyor. Bomontide yer alan bin 78 konutluk projede daire fiyatları 8 yüz 90 binden başlıyor. Quenn Bomonti projesinde 1+0/1+1/2+1/3.5+1 gibi çeşitli daire tipleri bulunuyor. Proje, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle standartları yükseltiyor. Proje, Bomonti’nin merkezindeki avantajlı lokasyonunun yanı sıra en üst katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım Crown Lounge ve geniş balkonlar gibi farklı nitelikleriyle yabancıların tercih ettiği İstanbul projelerinden biri. Proje hem oturum hem de yatırım amacıyla yoğun ilgi görüyor.

Rezidansta balkon lüksü buluşuyor

Sinpaş GYO'nun müşteri deneyimlerine dayandırarak yaptığı son araştırmaya göre, rezidans müşterileri artık cam cepheli, ileri teknolojili anıt yapıları tercih etmiyor. İyi düşünülmüş, konforlu, nefes alan ve ne kadar yüksekte olursa olsun penceresi açılabilen, balkonunda oturulabilen evler istiyor. Sinpaş'ın bu talepleri dikkate alarak inşa ettiği Queen Bomonti, rüzgar hesaplamaları yapılmış özel bir proje. Bu farklılıkla İstanbul'un en başarılı rezidans projelerinden biri olarak nitelendiriliyor.

Queen Bomonti'den avantajlı lokasyon

Queen Bomonti'nin diğer bir avantajı lokasyonu. Proje, şehrin popüler kültür ve sanat merkezlerine, köklü ve saygın eğitim kurumlarına, Türkiye’nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a ve İstanbul’un çok özel eğlence mekanı Bomontiada’ya yürüme mesafesinde... Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi hem iş hem de eğlence merkezlerine dakikalar içinde ulaşılabiliyor.Kendine ait 10 bin metrekarelik parkı ile şehrin kalbinde yeşillikler içerisinde. Yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, yüzme havuzu ve güneşlenme teraslarına da sahip.

Queen Bomonti’nin Lobby’si, yüksek tavanı, modern tasarımı ve çarpıcı dekorasyonuyla görenleri ilk bakışta etkileyecek bir ihtişama sahip. Lobby’deki kuru temizleme, terzi, kuaför, lostra salonu, süper market ve pastane proje sakinlerinin hayatını kolaylaştırmak üzere düşünülmüş.

Queen Bomonti, son yılların iki dekorasyon trendi olan cazibe, ışıltı ve konforun birleştiği “marble trend” ile daha çok beton yüzeylerin hâkim olduğu, rahat ve modern yaşam tarzını yansıtan “loft trend”in izlerini taşıyan örnek dairelerle alıcıların dikkatini çekiyor. Queen Bomontililer modern şehirli insanın tüm ihtiyaçlarına göre tasarlanan bu örnek dairelerdeki dekorasyon alternatiflerinden birini seçerek kişiye özel zevklerini evlerine yansıtma olanağı yakalayabiliyor.

Quenn Bomonti' de yaşam başlıyor

Yapımına dört yıl önce başlanan, tamamladığında İstanbul'un silüetine bir mücevher görünümü verecek olan Queen Bomonti'de yaşam bu sene başlayacak. Projenin planan teslim tarihi Haziran 2019'dur. Yabancı yatırımcının ilgi odağı haline gelen projenin satışları sınırlı sayıda daireyle sürüyor. Ayrıca proje de avantajlı ödeme planları sunuluyor. Sinpaş güvencesiyle bu ayrıcalıklı yaşama dahil olmak isteyenler için 120 ay taksit ve 0,98 vade oranı imkanı sunuluyor.

Web: www.queenbomonti.com