Radisson Collection Hotel Bodrum açıldı!

 Radisson Collection Hotel Bodrum açıldı!Hayata geçirdiği önemli projelerle adından sıkça söz ettiren Ant Yapı, Radisson Collection Hotel, Bodrum’un açılışını yaptı. 


Hayata geçirdiği önemli projelerle adından sıkça söz ettiren Ant Yapı, uluslararası alanda en çok iş yapan 100 müteahhit arasında yer alıyor. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ant Yapı, Bodrum'da inşa ettiği Anthaven projesinin içindeki Radisson Collection Hotel, Bodrum’u hizmete açtı. Radisson Collection Hotel projesinde 80 adet lüks oda ve süit bulunuyor.

Manzarasıyla dikkat çeken Radisson Collection Hotel, tatilcilerin gözdesi Bodrum’da, beş yıldızlı butik otel ve servis anlayışıyla, toplamda 10 bin metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Son dönemlerde sık sık gündeme gelen Kos Adası’nın karşısında 400 metrelik sahili olan Radisson Collection Hotel açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla da dikkat çekiyor. Teras bar, fitness salonları, toplantı odaları, restoranlar ve lounge alanlarıyla dikkat çeken Radisson Collection Hotel, içerisinde bulunan buhar odası, sauna ve kapalı havuzuyla da dikkat çekiyor.

 Radisson Collection Hotel Bodrum açıldı!

 Mehmet Okay; ’10 senedir başarılı yatırımlara imza attık”

Hizmete açılan Radisson Collection Bodrum’un Türkiye’deki 6’ıncı turizm yatırımı olduğunu kaydeden Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay; “Ant Yapı olarak geçen 30 yılda faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde toplam 10 milyon metrekarelik projeyi imza attık. Edindiğimiz tecrübeyle birlikte 2010 yılında turizm alanında gerçekleştirdiğimiz ilk yatırımımızdan bu yana turizm sektöründe büyümeye devam ediyoruz. Son 10 yıl içerisinde sektörün liderleriyle başarılı ve niş turizm yatırımlarına imza attık. Port Alaçatı projemizde ilk butik otelimize yer verdik böylece turizme adım attık. Daha sonra İstanbul’da 200 odalı Radisson Blu oteli ile yola devam ettik… İstanbul’da Singapurlu kökenli firma Fraser Hospitality ile işbirliği yaparak Türkiye’ye ilk servis apartment konseptini getirdik. Önce 120 konutluk Fraser Place Anthill Istanbul sonrasında ise 80 konutluk Fraser Place Antasya Istanbul’u hayata geçirdik. Bu iki yatırımımız da kendi içinde çok özel yatırımlar. Geçen yıl ise 150 konutluk bir servis apartment olarak konumladığımız Antwell projemizi gerçekleştirdik ki, bu projenin en önemli özelliği içinde sağlık personeli barındıran bir merkezi olması” dedi.

 

Mehmet Okay; “Ülkede bir ilk yaşanıyor”

 

Hizmete açılan Radisson Collection Hotel, Bodrum ile beraber ülkede toplam 250 milyon dolarlık turizm yatırımı hayata geçirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Mehmet Okay, “Radisson Hotel Group ile uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Karşılıklı oluşan güven sonucunda grubun premium markası Radisson Collection’u Türkiye’ye ilk kez getirdik. İşbirliğimiz faklı projelerde de devam etmesini planlıyoruz. Maviyle yeşilin birleştiği eşsiz doğal güzelliğe sahip ve tarihi limanın bulunduğu bölgede, “gözbebeğimiz” olarak adlandırdığımız Anthaven’ın içinde yer alan otelimizin hizmete açılmasıyla birlikte ülke turizmine önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

 Radisson Collection Hotel Bodrum açıldı!

Yeni Yatırımlar Gelecek

 

Ant Yapı'nın 30’uncu yılını kutladıklarını dile getiren Mehmet Okay, “Kurulduğumuz günden bu yana kalıpların dışında düşünüp çok çalışarak gurur duyduğumuz işler yaptık. Bugün Rusya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Türki Cumhuriyetler’e kadar uzanan çok geniş bir coğrafyada yüksek kaliteli işlere imza atan bir markayız. 30’uncu yılımızda dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Group ile yaptığımız iş birliği sonucu, doğal ve tarihi güzelliklere sahip Aspat Koyu’nda konuklarına farklı bir deneyim yaşatacak yeni yatırımımız Radisson Collection Hotel Bodrum’u ülke turizmine kazandırdığımız için gururluyuz. Önümüzdeki dönem için yurt içinde İstanbul ve Bodrum’da yeni projeler hedefliyoruz. Bodrum’da 200, İstanbul’da yer alan arsalarımızda 300 olmak üzere toplam 500 konutu hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada faaliyet gösterdiğimiz 4 ülkede 1 Milyar USD ciro ile işlerimize devam ediyoruz. Yurt dışı yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürerek ülkemizi gururlandıracak projelerin müjdesini vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

ANT Yapı'dan İstanbul ve Bodrum'a yatırım atağı!