Realist Tuzla'da 325 bin liraya 2+1! Hemen teslim!

Realist Tuzla'da 325 bin liraya 2+1! Hemen teslim! Realist Tuzla'da 325 bin liraya 2+1! Hemen teslim!

Firma: Gelecek Yapı

Proje: Realist Tuzla

Gelecek Yapı imzası ile Tuzla'da hayata geçirilen Realist Tuzla projesinde 2+1 daireler 325 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor...

Son alıcılarını bekleyen Realist Tuzla,  Gelecek Yapı  imzası ile hayata geçirildi. Gerçek mutluluğu sunan Realist Tuzla'da daire teslimleri hemen yapılıyor.

2 bloktan meydana gelen projede bloklar 6 katlı olarak yükseliyor. Projede toplamda 134 daire ve ticari birimlere yer veriliyor. 

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçeneklerinin sunulduğu Realist Tuzla'da 2 oda 1 salon daire fiyatları 325 bin TL, 1 oda 1 salon daire fiyatları ise 215 bin TL'den başlıyor. Projede peşin ödemede yüzde 10 indirim yapılıyor.

Realist Tuzla'da çocuk oyun parkı, açık-kapalı otopark, yürüyüş parkuru, fitness, 2 adet asansör, peyzaj alanları, mağazalar ve kamelya gibi ortak kullanım alanları yer alıyor. Projde ayrıca görüntülü diafon sistemi, jeneratör, 24 saat güvenlik, merkezi ısıtma sistemi, internet altyapısı gibi hizmetler de sunuluyor.

Realist Tuzla, Devlet Hastanesi'ne ve Tuzla Tersaneler'e 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 7 dakika, Tuzla Marina'ya 4 dakika,  Viaport ve Neomarin AVM'ye ise 6 dakika mesafede yer alıyor.

Adres: Evliya Çelebi Mh. Küme Sok. No:10 TUZLA/İSTANBUL 

Tel: +90 216 446 46 57 
Web: http://www.gelecekrealist.com/

 


projeye sor

pus