Regnum Astrum Towers'da sular boşa gitmeyecek

Regnum Astrum Towers'da sular boşa gitmeyecek

Regnum'un, Haramidere'de yer alan projesi Astrum Towers'da yağmur suları özel bir sistem ile biriktirilerek, yeniden kullanılması sağlanacak


Regnum, yağmur sularının boşa gitmesini önlemek ve bilinçli su kullanımını desteklemek amacıyla Astrum Towers Projesi'nde yağmur sularının geri dönüşümünü sağlayacak bir projeye imza attı.

Astrum Towers'da, çatılardan gelen yağmur suları özel bir sistem vasıtasıyla alt yapı sisteminde toplanarak bahçe sulamasında kullanılacak. Sadece yağmur suları ile değil, üst kotta yer alan blokların temel drenajlarının da aynı sisteme bağlandığı bu yöntem ile Astrum Towers'da suyun geri dönüşümü sağlanacak.
  
Yağmur suyunun geri kazanılarak yeniden kullanılacağı Astrum Towers'da, ev satın alırken hemen hemen herkesin zorlandığı peşinat kriteri de artık bir sorun haline gelmeyecek.  Astrum Towers'dan ister % 0 peşinatla isterseniz 48 ay % 0 faizle evinizi satın alıp, tapunuzu hemen alıp, 7 ay sonra yaşamaya başlayabilirsiniz. 140 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışın devam ettiği Astrum Towers'dan, müşteriler isterlerse %90 oranında banka kredisi kullanarak ev sahibi olabilirler. %10 oranındaki peşinatı da şimdi değil, evlerini teslim almadan hemen önce, Mayıs 2009'da ödeyebilirler.