30 / 06 / 2022

Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

 Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından olan Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar. 

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi 156 metrelik yüksekliği, özgün mimarisi, geniş ofisleri, lokasyonu ve golf sahasından yüzme havuzuna kadar donatıları ile kısa sürede Ankara'nın en prestijli iş merkezlerinden biri haline geldi.

 

Ofislerini Regnum Sky Tower’a taşıyanlar, müşterileri ve konuklarını  nezih ofislerinde prestijli bir şekilde ağırlama imkanı yakalarken, elde ettikleri artı fayda ile karlarını da artırdı.

 

Projeyi hayata geçiren OP Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala yaklaşan yılbaşı öncesi getirdikleri “yüzde 18 KDV bizden” kampanyası ve “30 ay sıfır faiz” avantajıyla maliyetleri daha da düşürdüklerini söyleyerek, ‘’Regnumlular, böylesine prestijli bir iş kulesinde hem çok uygun fiyatla ofis sahibi olacak hem de marka değerlerinin yükselmesiyle daha çok kar edecek. Bu da, projeye başlarken belirlediğimiz ‘Ankaralı firmalara katkı’ hedefimize bir adım daha yaklaşmamızı sağlayacak’’ diye konuştu.

 

http://regnumskytower.com.tr/