Regnum Yaşam Sokağı'nda kiralamalar başladı!

Regnum Yaşam Sokağı'nda kiralamalar başladı!

Ankara'da yeni nesil iş merkezleri arasında yer alan ve  en ayrıcalıklı proje olarak gösterilen Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki 8 iş merkezinde kiralama dönemi başladı. Regnum’un sosyalleşme mekanı olarak kurgulanan “Yaşam Sokağı”nda, iş merkezlerinden biri için Arabica Coffee ile anlaşma sağlandı.

 

Ankara’nın yeni sembol binası Regnum Sky Tower, ayrıcalıklı lokasyonu, özgün mimarisi, geniş ofisleri ve çoğu iş merkezinde bulunmayan zengin sosyal alanlarının yanı sıra zemininde yer alan “Yaşam Sokağı” ile de Ankaralı’nın dikkatini çekmeyi başarıyor ve bu özellikleri ile Ankaralıların buluşma noktası haline gelecek. 

 

OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yeni trendlerden üçüncü dalga kahve akımında yer alan Arabica Coffee’nin, Regnum’lu kahve severlerin  uğrak mekanlarından biri olacağını söylerek şunları aktardı;

 

 “Kaliteli yaşamanın en büyük etkenlerinden biri de mutlu bir iş hayatı. Regnum’un, golf sahasından yüzme havuzuna kadar çok fazla aktivite alanına sahip olması, hem sosyalleşmeyi sağlıyor hem de iş yaşamında stresten uzaklaştırıyor. Regnum “Yaşam Sokağı”, mağazaların, cafelerin ve çeşitli mekanların olacağı bir alan olacak. Arabica Coffee de Regnum ailesine katılan mekanlardan biri oldu. Regnumlular, gün içinde kahve molalarıyla da stres atarak iş verimlerini artırıp, kendi gelişimlerin yanı sıra çalıştıkları kuruluşlara da artan performans ile katkı sağlayacak. Hem ofis hem sosyal donatı alanları hem de kule altındaki mağazalarını, kaliteden ödün vermeden kurguladığımız projemizi, sadece Türkiye’de değil, dünyada adını duyurmuş markaların tercih etmesi ise sevindirici. Bölgenin en gözde iş merkezi Regnum Sky Tower’da Yaşam Sokağı için, seçkin markalarla görüşmelerimiz devam ediyor.”