REIDIN ile Coldwell Banker’dan iş birliği!

REIDIN ile Coldwell Banker’dan iş birliği! REIDIN ile Coldwell Banker’dan iş birliği!

Sektör profesyonellerinin veri kaynağı olarak tercihi haline gelen REIDIN, Coldwell Banker’a güncel bilgi desteği vermeye başladı.REIDIN, Coldwell Banker'a güncel bilgi desteği vermeye başladı. Gayrimenkul sektörü ile ilgili kapsamlı ve derinlikli analitik bilgiler sunan REIDIN, 49 ülkede sektörün en güvenilir ve inovatif markaları arasında faaliyet gösteren Coldwell Banker ile iş birliğine imza attı.


REIDIN Satış Direktörü Derya Dikkaya, "Emlak danışmanlık sektörünün en iyilerinden biri olan Coldwell Banker temsilcileri, bu iş birliği sonucunda; sektöre güvenilir ve güncel bilgiler sunan REIDIN ile bulundukları bölgeler ve mahalleler ile ilgili en detaylı ve güncel verilere ulaşacak. İş birliği doğrultusunda, REIDIN’in en son geliştirdiği harita tabanlı veri analiz platformu ReidiMap de kullanılarak, ReidiMap’te yer alan en detaylı ve güncel veriler kendi platformlarına entegre edilecek. Bu entegrasyon ile Coldwell Banker danışmanları sorumlu oldukları bölgelerin bilgilerine tek bir ara yüzden ulaşacak" ifadelerini kullandı.

 

Coldwell Banker Türkiye İnovasyon Yöneticisi Halil Duman, "Gayrimenkul herkesi ilgilendiriyor, gayrimenkulü olan herkes şuanki değerini, yatırımcılar değer artışlarını, kiracılarda gayrimenkul almak için her zaman doğru zamanı bilmek istiyor. Müşterilerimize sadece ihtiyacına uygun portföyü değil, portföyün olduğu bölge ve gayrimenkul adına en detaylı bilgileri sunarak profesyonel hizmet sağlıyoruz. Tüm Gayrimenkul Danışmanlarımız uzmanlık bölgelerindeki gayrimenkul bilgilerine REIDIN entegrasyonumuz ile Özel sistemimiz olan CBX platformumuzdan artık çok daha kolay erişim sağlıyor ve müşterilerine profesyonel sunumlar hazırlayabiliyorlar. 20-22- 24 Kasım tarihlerinde İzmir,  Ankara  ve İstanbul’da gerçekleştireceğimiz ‘Blue Days Yıldızlar Buluşmasının bir bölümünde Profesyonellerimize REIDIN Ekibi ile gayrimenkul sektöründeki önemli verileri paylaşıyor olacağız" açıklamasında bulundu.