Coldwell Banker’dan Global Luxury eğitimi!

Coldwell Banker’dan Global Luxury eğitimi! Coldwell Banker’dan Global Luxury eğitimi!

Coldwell Banker Profesyonelleri için özel olarak düzenlenen Global Luxury Lüks Konut Eğitiminin ilki 24- 25 Mayıs tarihleri arasında Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısında yapıldı. Coldwell Banker Türkiye- Kıbrıs’ın benzersiz ve fark yaratan uluslararası pazarlama programı Global Luxury Eğitimi Türkiye’de ilk kez 24-25 Mayıs tarihleri arasında Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirildi.

Amerika dışındaki tek uluslararası eğitmenlik unvanına sahip olan Sühran Aras ve Aylin Pelin Onar eğitmenliğinde gerçekleşen etkinlikte Lüks Konut Uzmanı Broker Melek Ayfer Saraçer tecrübelerini paylaştılar. 

Eğitim programı kapsamında açılış konuşması gerçekleştiren CB Maximum Broker Owner'ı Aylin Pelin Onar,’’ Sizlerle bu platformda bir arada olmak benim için büyük mutluluk. Yılda iki kez düzenlenecek olan ‘’ Global Luxury Eğitimi’nin sonunda sizler ilk lüks konut uzmanları olacaksınız. Bu süreçte lüksün tanımını hep birlikte yeniden yapacağız. Burada bizimle olan herkese katılımlarından dolayı teşekkür ederim’’ dedi.

Sözü devralan CB Baras Broker Owner'ı Sühran Aras,’’ Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bugün yeni bir dünyanın kapısını açacağımız bir eğitim programındasınız. Katılımın bu kadar yüksek olması çok hoşumuza gitti. Konut sektörü lüksün somut halidir. Bu sektöre giren birçok danışman arkadaşımızın hayali lüks konut çalışmaktır. Siz bu hayale inandınız bir adım attınız ve bugün buradasınız. Bizlerinden Amerika’da aldığımız Global Luxury eğitimini elimizden geldiğince sizlere aktaracağız. Unutmayın ki, “Varlıklı kişiler lüks gayrimenkulün ne olduğunu bilirler ancak başarılı lüks gayrimenkul uzmanları daha iyisini bilirler” diye konuştu. 

Program, eğitmenlerin sunumlarıyla birlikte bilgi birikimlerini, tecrübelerini aktarmalarıyla başladı. Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanlarının sorularını yanıtlayan eğitmenler onlara yol gösterecek bilgileri paylaştı. Coldwell Banker Global Luxury Eğitiminin ikincisi 20-21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.