Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu! Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi konusu:
-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculugunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayrimenkuller üzerinde gerekli arastırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluslarındaki islemleri takip etmek. -Her türlü arazi, arsa, daire, ev, dükkan, isyeri ve diger emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözlesmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların sirket veya baskası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. -Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dısında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, danışmanlığını, pazarlamasını yapmak. -Sirket amacını gerçeklestirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve sahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Sirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçeklestirebilir. -Sirket faaliyetlerini gerçeklestirmek amacıyla gerekli kara, deniz ve hava dahil her türlü tasıtları edinebilir, kiralayabilir, üzerlerinde sahsi ve ayni haklar tesis edebilir, gerektiginde bunları devredebilir, satabilir, baskasına kiraya verebilir.

Adres: Çobançeşme Mah.Sanayi Cad.Nısh Resıdence Sit.C Blk.N.44 C/167 Bahçelievler