Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı adres

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı adres

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.

Fcy Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fcy Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 3 milyon TL sermaye bedeli ile Cihat Yıldız ve Ferhat Yıldız ortaklığında kuruldu.

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.

Surge Tradıng Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Surge Tradıng Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Minyar Alsharif tarafından kuruldu.

Reality Life Group Gayrimenkul Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reality Life Group Gayrimenkul Genel Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Bahareh Jalili ve Ali Esmaeili ortaklığında kuruldu.

Elit World Capital Group Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Elit World Capital Group Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yanming Yin tarafından kuruldu.

İmtiyaz Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmtiyaz Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Faysal Alammouri Alhasani ve Yusuf Yusufoğlu tarafından kuruldu.

Evo Contractıng Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Evo Contractıng Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Hussein Tleis tarafından kuruldu.

Adrala Group Gayrimenkul İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Adrala Group Gayrimenkul İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Wassim Adra tarafından kuruldu.

Mk Group Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mk Group Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Muhammet tarafından kuruldu.

Arayan Group Gayrimenkul Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arayan Group Gayrimenkul Pazarlama İthalat İhracat Ticaret Anonim Şirketi Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Amel Bahri tarafından kuruldu.

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Akbulut ve Omar Dallal tarafından kuruldu.

Nekan Group Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nekan Group Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Abdul Karım Sadeqı tarafından kuruldu.

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile hengameh Bakhtiyari tarafından kuruldu.

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı adres

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı adres Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı adres

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi konusu:
-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculugunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayrimenkuller üzerinde gerekli arastırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluslarındaki islemleri takip etmek. -Her türlü arazi, arsa, daire, ev, dükkan, isyeri ve diger emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözlesmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların sirket veya baskası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. -Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dısında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, danışmanlığını, pazarlamasını yapmak. -Sirket amacını gerçeklestirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir...