Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı iletişim

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı iletişim

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.

İnvestiva Group Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnvestiva Group Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Musab Ibrahım tarafından kuruldu.

Araratlar Group Gayrimenkul İnşaat Metal Hırdavat Medikal Ürünleri Temizlik Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Araratlar Group Gayrimenkul İnşaat Metal Hırdavat Medikal Ürünleri Temizlik Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sancaktepe'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Kubulay Peçen tarafından kuruldu.

Baytak Group Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baytak Group Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Mahmoud M.E.S.H tarafından kuruldu.

Diha Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Diha Group Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Dilan Tökal tarafından kuruldu.

Longchen Group Gayrimenkul Yatırım Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Longchen Group Gayrimenkul Yatırım Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Guangkang Zou ve Hanying Zou ortaklığında kuruldu. 

Dwidari Group Gayrimenkul Alım Satımı Ve Müteahhitlik Hizmetleri İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Dwidari Group Gayrimenkul Alım Satımı Ve Müteahhitlik Hizmetleri İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti. bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Najıb Dwıdarı tarafından kuruldu.

Fcy Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fcy Group Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 3 milyon TL sermaye bedeli ile Cihat Yıldız ve Ferhat Yıldız ortaklığında kuruldu.

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.

Surge Tradıng Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Surge Tradıng Group Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Minyar Alsharif tarafından kuruldu.

Reality Life Group Gayrimenkul Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reality Life Group Gayrimenkul Genel Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Bahareh Jalili ve Ali Esmaeili ortaklığında kuruldu.

Elit World Capital Group Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Elit World Capital Group Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yanming Yin tarafından kuruldu.

İmtiyaz Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmtiyaz Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Faysal Alammouri Alhasani ve Yusuf Yusufoğlu tarafından kuruldu.

Evo Contractıng Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Evo Contractıng Group Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Hussein Tleis tarafından kuruldu.

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı iletişim

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı iletişim Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı iletişim

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yang Zhang tarafından kuruldu.

Remc Group Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi konusu:
-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculugunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayrimenkuller üzerinde gerekli arastırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluslarındaki islemleri takip etmek. -Her türlü arazi, arsa, daire, ev, dükkan, isyeri ve diger emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözlesmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların sirket veya baskası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. -Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dısında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, danışmanlığını, pazarlamasını yapmak. -Sirket amacını gerçeklestirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir...