07 / 12 / 2022

Renault Koleos’un fiyatını görenler şok oluyor! İşte 28 Eylül 2022 fiyat listesi…

Renault Koleos’un fiyatını görenler şok oluyor! İşte 28 Eylül 2022 fiyat listesi…

Fransız otomobil üreticisi Renault’un SUV modeli, Koleos modelinin fiyat listesini açıklandı. İşte, Renault Koleos’un 28 Eylül 2022 fiyat listesi…Renault Koleos’un fiyatını görenler şok oluyor! İşte 28 Eylül 2022 fiyat listesi…

ÖTV zamları ve döviz kurundaki hareketlilikle beraber en ucuz sıfır araba fiyatı Türkiye’de ortalama 430 bin lira seviyelerin de seyrediyor.

Renault'un 2008'de piyasaya sürdüğü SUV modeli Koleos ise bunların içinde, yenilenen tasarımı ve ince detaylarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

İç mekanı yüksek konfor ve üstün sürüş deneyimi için güncellenen Renault Koleos, birinci sınıf malzeme, krom kaplamalar, deri döşemeli, havalandırmalı ve ısıtmalı konforlu koltuklarıyla muadillerinin bir adım önüne geçiyor.

Katlanır arka koltukları ve geniş diz mesafesiyle Renault Koleos tüm yolcular için konforlu bir yolculuk sunarken, geniş aileler için 1795 litreye kadar artan bagaj hacmi sayesinde geniş bir yükleme alanı sunuyor.

Öte yandan Renault Koleos, 1.3 TCe EDC 160 bg motoru ve 7 ileri vitesli çift kavramalı otomatik EDC şanzımanı sayesinde esnek ve konforlu bir sürüş vadederken, yakıt tüketimini de her zaman minimum seviyede tutuyor.

Peki Renault Koleos’un teknik özellikleri neler? İşte, Renault Koleos’un teknik özellikleri ve 28 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön