Rengi Antalya'da 0,79 faiz fırsatı!

Rengi Antalya'da 0,79 faiz fırsatı! Rengi Antalya'da 0,79 faiz fırsatı!

30 farklı ülkeden konut alıcısı bulunan Rengi Antalya’da yüzde 50 peşinat ve 12 ay vade farksız taksit imkanıyla daire sahibi olabilirsiniz. Antalya Döşemaltı’nda, Karaarslan İnşaat tarafından inşa edilen Rengi Antalya’da, kısa bir süre devam edecek cazip bir kampanya başlatıldı...Karaarslan İnşaat tarafından inşa edilen Rengi Antalya’da, yüzde 50’si peşin kalanı 12 ay vade farksız taksit imkanı ve 120 aya 0,98 vade oranı imkanlarıyla ev sahibi olabilirsiniz.

30 ÜLKEDEN ALICISI BULUNAN PROJEDE

Uluslararası alanda bilinirliğe erişen ve 30 farklı ülkeden konut alıcısı bulunan Rengi Antalya’da 120 aya 0,79 vade oranıyla ve cazip fiyatlarla daire sahibi olmak mümkün.

Antalya Döşemaltı’nda, Karaarslan İnşaat tarafından inşa edilen Rengi Antalya’da, kısa bir süre devam edecek cazip bir kampanya başlatıldı. Çeşitli ödeme planlarının sunulduğu kampanya dahilinde 120 aya 0,79 vade oranıyla kredilendirme fırsatı sağlanıyor.

VAHİT KARAARSLAN; “NİSAN’DA TESLİMLER BAŞLIYOR”

Karaarslan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Karaarslan; “Uluslararası alanda Antalya’nın en çok ilgi gören projesini hayata geçirdik. İnşa çalışmalarında son aşamaya geldiğimiz Rengi Antalya’da nisan ayında teslimlere başlıyoruz. Projedeki son dairelerimizi de cazip fiyatlarla satışa sunduk.” diye konuştu.

Farklı büyüklüklerde daire seçeneklerinin yer aldığı projede 1+1 daireler 300 bin TL’ye, 2+1 daireler 425 bin TL’ye, 3+1 daireler ise 550 bin TL’ye alıcı buluyor.  16 katlı 8 blokta toplam 426 konuttan oluşan Rengi Antalya projesinde bölgenin temel ihtiyaçlarına yanıt verecek 12 ticari ünite bulunuyor.

Konumu ve donatılarıyla öne çıkan Rengi Antalya’da bugüne dek Almanya, Rusya, İran, Cezayir, Kazakistan, Hollanda, İsveç, Fransa, İngiltere, Kanada, ABD, Ürdün başta olmak üzere toplam 30 ülkeden daire satın aldı.

ORMANIN İÇİNDE DENİZE 15 DAKİKA

2 bin dönümlük kızıl çam ormanının içerisinde yer alan Rengi Antalya, denize 15 dakika mesafede yer alıyor. Bilim Üniversitesi'nin hemen karşısında bulunan projenin havaalanına mesafesi ise 20 dakika.

Rengi Antalya'da yüzde 50 peşinat, 12 ay vade fırsatı!