Resim Modern Evleri Talatpaşa fiyatları!

Resim Modern Evleri Talatpaşa fiyatları! Resim Modern Evleri Talatpaşa fiyatları!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Resim Modern

Resim Modern Evleri Talatpaşa fiyatları 249 bin TL'den başlıyor. Resim Modern projesi Ortadoğu Group tarafından Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde hayata geçirildi...Resim Modern Evleri toplam 335 konuttan oluşuyor. 1.600 metrekarelik sosyal alana yer verilen Resim Modern projesinde teslimler 2019 Aralık ayında yapılacak.

İstanbul Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde E-5'e 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan  Resim Modern  Evleri'nde peşin ödemelerde indirim sağlanıyor. 

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut alternatiflerine yer verilen Resim Modern projesi Ortadoğu Group imzası taşıyor. Proje 14 katlı üç blok olarak hayata geçirildi. 

Anlaşmalı bankalarla kredi kullanılarak ödeme yapılabilen Resim Modern Evleri projesinde firma kapsamındaki ödemelerde 48 aya kadar firma finansmanı da sağlanıyor.
 

Esnek ödeme planları sunulan Resim Modern'de kişiye göre ödeme planı oluşturulabiliyor. Lansman öncesi dönemde olan projede KDV oranı yüzde 1 olarak belirlendi.
 

Resim Modern projesinde 1+1 daireler 52 metrekare ile 92 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 80 metrekare ile 92 metrekare arasında değişiyor.
 

Resim Modern Evleri Cendere fiyatları!

1+1 daireler 249 bin TL 
2+1 daireler 349 bin TL'den başlıyor. 
 
Ortadoğu Resim Modern iletişim!
Tel: (0212) 296 01 03
Web: http://www.ortadogugrup.com.tr/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor