Resim Modern Evleri Cendere fiyat!

Resim Modern Evleri Cendere fiyat! Resim Modern Evleri Cendere fiyat!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Resim Modern

Ortadoğu Group tarafından hayata geçirilen Resim Modern projesi toplam 335 daireden oluşuyor. Resim Modern Evleri Cendere fiyat listesi 259 bin TL'den başlıyor...Yoğun talep nedeniyle kapalı satış süresi 7 Şubat 2018 tarihine kadar uzatılan  Resim Modern  projesi Kağıthane Cendere'de inşa ediliyor. Proje Talatpaşa Mahallesi'nde E-5 karayoluna 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.  

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tipleri bulunan  Resim Modern  projesinde 1+1 daireler 52 metrekare ile 92 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 80 metrekare ile 92 metrekare arasında değişiyor.

Toplam 335 daireye yer verilen Resim Modern Evleri projesi Ortadoğu Group imzası taşıyor. Kağıthane Resim Modern projesinde anlaşmalı bankalarla kredi kullanılarak ödeme yapma imkanının yanı sıra firma kapsamındaki ödemelerde 48 aya kadar firma finansmanı da sağlanıyor.  
 
Resim Modern projesinde 1.600 metrekarelik sosyal alana yer veriliyor. Resim Modern projesi dört katlı üç blok olarak hayata geçirildi.

Resim Modern Evleri Cendere fiyat!

Resim Modern projesinde daire fiyatları 259 bin TL'den başlıyor. Resim Modern teslimat tarihi 2019 yılı olarak planlanıyor. 
    

Tel: (0212) 296 01 03      
Web: http://www.ortadogugrup.com.tr/   
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor