Roman Abramoviç Londra'da 192.6 milyon liraya rezidans aldı!

Roman Abramoviç Londra'da 192.6 milyon liraya rezidans aldı! Roman Abramoviç Londra'da 192.6 milyon liraya rezidans aldı!

Rus milyarder Roman Abramoviç Londra'da bir rezidans dairesine 192.6 milyon lira ödedi. 10 araçlık park yerini ise ayrıca satın aldı.Açık Mert Korkusuz Gazetesi'nde yer alan habere göre; Geçtiğimiz günlerde Britanya vizesi iptal edilince ülkeye giriş yapabilmek için İsrail pasaportu alan Rus milyarder Roman Abramoviç, İngiltere’nin başkenti Londra’da bir rezidans dairesi satın aldı. Abramoviç’in Thames Nehri manzaralı 560 metrekarelik daire için 30 milyon pound (192 milyon 643 bin TL) ödediği öğrenildi. Sahibi olduğu ühelsea Futbol Kulübü’ne adını veren Chelse semtinde bulunan dairede 5 yatak odası, 6 banyo ve 3 salonun yer aldığı belirtildi.

Rezidansın bodrumundaki otopark yerlerinin de ayrıca satışa çıkarıldığı öğrenildi. Gündelik kullandığı spor otomobilleri her an elinin altında isteyen Abramoviç’in 10 araçlık park yeri için fazladan 850 bin pound (5 milyon 460 bin TL) ödediği ifade edildi.