Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksitini görmeyin, duymayın, bilmeyin!

Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksitini görmeyin, duymayın, bilmeyin!

Firma: Rönesans Konut

Proje: Sayfiye Evleri


Rönesans Konut imzası ile hayata geçirilen Rönesans Sayfiye Evleri 3 blok halinde inşa ediliyor. Proje "Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksitini görmeyin, duymayın, bilmeyin" sloganıyla tanıtılıyor.


Teslimleri bu yıl sonunda yapılacak olan Rönesans Sayfiye 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Projede yer alan daire tipleri 1 oda 1 salon, 1, 5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Rönesans Sayfiye Konutları'nda banka kredisi, firma bünyesinde kredi veya peşin ödeme yapılabiliyor. "Rönesans Sayfiye: Yeni evinizin 6 taksitini görmeyin, duymayın, bilmeyin" sloganı ile yükseliyor. 


Kartal Rönesans Sayfiye'de Garanti Bankası'ndan 120 ay vadeli kredi seçeneği ile ödeme yapıldığında 6 taksit Rönesans Sayfiye'den hediye ediliyor.


Toplam 276 adet konuttan meydana gelen Rönesans Sayfiye'de dairelerin büyüklükleri 79 metrekareden başlıyor, 163 metrekareye kadar ulaşıyor.  Satışları devam eden proje 3 blok olarak tasarlandı. 


İstanbul Kartal'da yer alan Rönesans Sayfiye'de 1+1 daireler 273 bin TL, 2+1 daireler 420 bin TL, 3+1 daireler ise 575 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Rönesans Sayfiye'nin sosyal alanları arasında; yoga, pilates odaları, basketbol, sinema salonu, çardaklar, yürüyüş alanları, voleybol ve tenis oynanabilen çok amaçlı saha, sauna, fitness, koşu parkurları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. 


Rönesans Sayfiye iletişim 

Telefon numarası: 444 76 75 

Web: www.ronesanssayfiye.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor