16 / 08 / 2022

Royal Garden Kartal’da teslimler Nisan'da!

Royal Garden Kartal’da teslimler Nisan'da!

Royal Group imzasını taşıyan Royal Garden Kartal’da teslimler Nisan ayında yapılacak. İstanbul Kartal'da hayata geçirilen projede satışların yüzde 80'i tamamlandı. Anahtar teslimlerinin Nisan ayında başlayacağı Royal Garden Kartal projesi  22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde yükseliyor. 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde Kartal’ın silüetinde özel bir yer alıyor.
   
13 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Royal Garden Kartal’da 2.000 metrekareye yakın oturma alanı, içine motorlu araç alınmayan 11.500 m2 net peyzaj alanı ve 400 dairesiyle, “İstanbul’un en yeşil rezidansı” iddiasını da kanıtlamış oluyor. 


“Gördüğümüz ilgi en önemli motivasyon kaynağımız”

Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli;  “Royal Group olarak bir projemizi daha tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önceliğimiz her zaman ‘Bir konuttan çok yaşam merkezi’ yaratmak oldu. Bunun için tüm süreçleri insan mutluluğu çerçevesinde tanımlayarak hareket ettik. Royal Garden projemizin temelini de mutluluk, prestij ve yüksek standartlar üzerinde kurduk. Amacımız insanların yaşamlarına değer katabilecek ayrıcalıklı bir proje ortaya koymaktı. Gördüğümüz ilgi, satış rakamları ve aldığımız geri dönüşlere baktığımızda bunu başardığımızı görüyorum. Bu sonuç, 2018 yılında başlayacağımız yeni projelerimiz için motivasyonumuzu güçlendiriyor” dedi. 

 

“Bu projemizle Avrupa’nın en iyisi seçildik”

Royal Garden Kartal’da teslimler Nisan da!

Yüksek standartların üst düzeyde tutulduğu bir proje ortaya koyduklarını dile getiren Tolga Çehreli; “Bu projemizle Dünya’da İnşaatın Oscar’ları olarak nitelendirilen ve sektörün en saygın ödülleri arasında gösterilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nden birincilikle döndük. Böyle prestijli bir yarışmada ülkemizi temsil ediyor olmak ve birçok dünya deviyle birlikte yarışıp bu ödülleri almak ayrı bir mutluluk. Royal Garden projesinin global arenada yakaladığı başarıyla hem Türkiye’de hem de dünyada varlığımızı kanıtladığımıza inanıyorum” dedi.

 

Royal Garden Kartal’da teslimler Nisan da!


Konfor ve lüks bu projede buluşuyor

Royal Garden Kartal’da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Royal Garden Kartal’da; yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, bisiklet, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları  yer alıyor. 

Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, sauna, buhar odaları,Türk hamamı, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri adeta beş yıldızlı termal otel konforu sunuyor.

Royal Garden Kartal’da teslimler Nisan da!


Ulaşım ağıyla çevrili eşsiz bir konum

Lokasyon olarak İstanbul’un büyüyen merkezi Kartal’da yer alan proje, E-5’e ve sahil yoluna oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 km uzaklıkta bulunuyor. Çevresinde çok sayıda hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 km mesafede yer alıyor.

 

www.royalgroup.com.tr